Koledujte si o přistižení

Ať jste spolu zrovna na návštěvě u jeho rodičů, nebo ve vedlejším pokoji spí vaše kamarádka, berte to jako skvělou příležitost ke žhavému sexu. Kdykoli je někdo nablízku a hrozí, že by vás mohl přistihnout, dostane milování zvrhlejší nádech. Trik spočívá v tom, že se budete snažit o co nejtišší akci.Aby pod vámi neskřípala postel, lehněte si oba na bok a vy mu vtiskněte zadek do klína. Vrzání se většinou ozývá při rajtování nahoru dolů, ale k němu v téhle poloze nedojde. Požádejte milého, aby do vás pronikl a pak kroužil boky. Orgasmus můžete mít, i když se skoro nebudete hýbat: „Při souloži svírejte pochvu,“ doporučuje Kateřina Janouchová. „S pomocí svalů pánevního dna mu tiskněte penis. Tyto stisky samy o sobě můžou vést k orgasmu.“

Žhavé varianty...

Otočte se k němu čelem a vrchní nohou ho obejměte. Díky tomu se dostane obzvlášť hluboko. Když jste k sobě obrácení tváří v tvář, můžete se víc mazlit a líbání ztlumí případné vzdechy.

Zůstaňte ležet na boku, ale partner ať si nad vás klekne. Vaši spodní nohu by měl mít mezi koleny. I v této pozici může dělat krouživé pohyby, takže postel ani nezavrže.

Popřete zemskou přitažlivost

Společná rozkoš v poloze 69 je skvělá. Co ji pro změnu zažít v poloze hlavou dolů? Jestli jste akrobatickým milostným pozicím zatím nepřišla na chuť, třeba právě díky tomuhle experimentu změníte názor.

Jak na to: Potřebujete postel s pevným čelem. Stoupněte si k němu a požádejte milého, aby se postavil za vás. Předkloňte se a oběma rukama se chytněte čela postele. Milý vás vezme za nohy a pomůže vám je zvednout do vzduchu, takže se ocitnete hlavou dolů. Pak by vás měl držet kolem pasu, abyste neztratila rovnováhu. Budete mít ústa přímo proti jeho penisu, a když trochu roztáhnete nohy, umožníte mu snadný přístup ke klitorisu. Navíc se vám do hlavy nahrne krev, takže vás zaplaví mocnější vzrušení a i vyvrcholení může být prudší.

Žhavé varianty...

Roztáhněte nohy a pak je dejte k sobě tak, abyste mu stehny objímala hlavu. Když pohyb několikrát zopakujete, rozehrajete vaginální svaly a zaplaví vás příjemné pocity.

Jestli je váš milý silák, můžete se pustit čela postele a spoléhat jen na jeho držení. Bude se cítit mužně, a pokud vás přece jen neudrží, máte pod sebou měkkou postel...  7:30,  aktualizováno  25. března 2019 21:46