I když nejste v posteli žádná jeptiška a máte dojem, že už jste probádala celý erotický vesmír, vždycky se dá vyzkoušet něco nového. Posuňte hranice ještě o kus dál a potěšte jeho i sebe.


Je známá věc, že je důležité pořád zkoušet něco nového, aby se vám do ložnice nevplížila nuda. Do čeho se ale ještě máte pustit, když už v milostném repertoáru dávno máte všemožné hrátky s jídlem, rychlovky ve výtahu a na schodišti paneláku, spoutaná zápěstí i hru na pacienta a zdravotní sestřičku, která nenosí kalhotky?Můžete vyzkoušet některý ze skvělých tipů pro lepší vyvrcholení v Knize o orgasmu od Kateřiny Janouchové (vydal Ikar), třeba: „Až se bude mazlit s vaším poštěváčkem, pusťte si písničku a nechte jeho prsty tančit v rytmu hudby.“ Anebo si zrychlete tep některým z následujících sedmi triků pro pokročilé. Každý scénář postupně vyzkoušejte ve třech variacích, aby vám novinka hned tak nezevšedněla a pořád jste se cítili dobrodružně.Sex v tísni

Máte doma šatní skříň, do které se oba vejdete? Zatáhněte přítele mezi oblečení a pošeptejte mu, že se s ním chcete pomilovat, a to hned. Rychlovka na nezvyklém místě, kde není moc prostoru, vám oběma rozbouří hormony. Nejspíš se nebudete moct úplně svléknout, takže si jen vyhrnete sukni nebo stáhnete kalhoty ke kolenům a půjdete na věc. Vlastně tím milenci beze slov vzkazujete: „Tak moc tě chci, že se nehodlám zdržovat svlékáním.“A co může být pro muže erotičtějšího? Naznačte mu, ať se opře o zadní stěnu skříně s nohama u sebe a koleny mírně pokrčenými. Boky musí mít níž než vy. Rovnováhu udrží, když se rukama zapře o bočnice nebo se chytí solidní tyče na věšení ramínek. Obkročmo si nad něj stoupněte a klesněte na penis. Pak už záleží jenom na vás, jestli se budete kolébat, kroužit boky, nebo hopsat nahoru a dolů. V malém prostoru se k němu budete muset pevně tisknout a spokojit se s pomalými pohyby.

Žhavé varianty...

Nechte ho velet. Nasedněte na něj a pak ho požádejte, aby vás chytil za boky a sám určoval, jak se na něm budete pohybovat.

Jiná stísněná komůrka? Koupelna! Vmáčkněte se spolu do sprchového kouta nebo si třeba oblečená vlezte do vany, vyhrňte si sukni a přizvěte partnera k sobě.  7:30,  aktualizováno  25. března 2019 21:46