Jste mezi nimi i vy, nebo snad váš partner?

Je samozřejmě potřeba brát tyto závěry s rezervou, protože každý člověk na světě je originál. Lidé, narození v určitých obdobích roku, však mají větší předpoklady k tomu nevěru netolerovat. I mezi nimi se však určitě najdou výjimky. Přesto je však jen jedno, velmi účinné doporučení - NEPODVÁDĚJTE!

O které dvě znamení jde?

1) BÝK (19. dubna - 20. května)


Býci nepatří k úplně nejhádavějším a nejimpulzivnějším znamením zvěrokruhu, přesto jsou však v případě nevěry dost nekompromisní. Především ženu, narozenou ve znamení Býka, zklamete jednou a už si cestu k jejímu srdci nejspíše nenajdete. Býci totiž v případě velkého citového bolestného zklamání jen tak tento zážitek nepřejdou a jsou jím velmi zasaženi. Většinou u nich ztracenou důvěru obnovit nelze, nebo jen po velmi dlouhé době a usilovném snažení.

2) KOZOROH (21. prosince - 19. ledna)


Kromě jarního znamení tu máme i jedno zimní. S kozorohovou důvěrou také není radno si zahrávat. Pokud ho (nebo ji) jednou podvedete a on(a) se to dozví, nejspíše už o svou drahou polovičku přijdete navždy. Kozoroh navíc na rozdíl od Býka není tak upřímný a rázný, takže je dost možné, že vám bolestný citový zážitek nějakým způsobem oplatí. Nemyslíme hned intimní nevěrou, ale může se na vás vyřádit nějak jinak, třeba dáváním falešných nadějí. Pomsta je sladká!

Čtěte také: Znamení zvěrokruhu odhalí, jaký bude váš partner ve vztahu

 

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:44