Napříč všem sociálním vlivům a vymoženostem dnešní doby nás stále ovládají naše pudy. Pokud tedy hledáte partnera, který ve vás probudí zvířecí touhy, spoléhejte na svůj čich!

Máte několik kilogramů navíc, přibývají vám vrásky nebo máte pocit, že zkrátka nejste dost atraktivní? Pak se trápíte úplně zbytečně. Nic z toho pro živočišné partnerství a skvělý sex není primárně důležité. Tedy alespoň podle Američanky Judith Prays. Tato podnikavá raperka a filmová producentka z Kalifornie už přes dva roky organizuje takzvané feromonové seznamovací party po celých Spojených státech. A světe div se, výstřední nápad si u nezadaných získal nečekanou oblibu! Jeho popularita přitom stále stoupá. Na čem vlastně celá myšlenka stojí a co se na večírcích děje?Rovnou za nosem


Neděste se, na feromonových večírcích vás nečeká žádné potupné očichávání cizinců, při kterých byste si museli připadat jako venčení psíci v parku. Tyto akce mají svá daná pravidla. To první a nejdůležitější je, že každý účastník seznamovacího večírku musí tři dny spát ve stejném bavlněném tričku. Parfémy a deodoranty nejsou povoleny a po každé noci se triko musí vložit do sáčku se zipovým uzávěrem a dát do lednice. Stejný sáček pak s sebou majitel přinese na seznamovací feromonový večírek, kde na něj organizátoři přilepí štítek s číslem (muži modrý, ženy růžový).


Všechno probíhá anonymně, takže každý zná jen své vlastní číslo sáčku, který je spolu s ostatními položen na stůl. ‚Seznamování‘ může začít. Všichni nezadaní pak očichávají jedno tričko po druhém. Padlo vám některé do nosu? Organizátoři akce vás s ním vyfotí. Všechny fotografie si pak můžete prohlédnout na projektoru a jakmile uvidíte někoho, kdo drží sáček s vaším kouskem oblečení, můžete s ním už na večírku zapříst hovor. Problém někdy nastane, když se party zúčastní tolik lidí, že se k dotyčnému nestihnete protlačit. Ani tehdy ale nemusíte zoufat, protože všechny fotky jsou ještě dodatečně vyvěšeny na Facebooku ve fotoalbu. Svého nápadníka tedy můžete kontaktovat i později.


  12:38,  aktualizováno  31. března 2019 13:21