Není v zásadě špatné být ve vztahu s někým, kdo ještě nemyslí na společnou dlouholetou budoucnost a rodinu. Musíte to však cítit podobně!

Když toužíte po dítěti, nebo aspoň po společném bydlení a fungování jako oficiální pár, je hodně špatné mít vedle sebe někoho, kdo si užívá vaší přítomnost jen když se mu to zrovna hodí. Není schopný dělat žádné kompromisy, nic neplánuje. Pokud vy tak „free“ nejste, tak od takového ruce pryč. Čím déle ve vztahu setrváte, tím víc vás bude rozchod bolet!

1) Sdílí s vámi málo informací


Všude se dočtete, že základem vztahu je komunikace. Věřte tomu, je to roky ověřená pravda. Bez komunikace to ve vztahu opravdu nejde. Někdo je extrovert a jiný zas holt introvert. Na tom není v zásadě nic špatného. I introverti jsou ale schopní ve vztazích normálně komunikovat a sdělovat vám svá tajemství i informace z běžného života. Když se však vy zajímáte a on se na nic neptá, případně vám na vaše otázky odpovídá jen frázemi a často odsekává, pak vztah s ním příliš perspektivní nebude. Takový jedinec většinou totiž nemá zájem nijak emočně prohlubovat váš vztah.

Čtěte také: Láska a sex podle znamení zvěrokruhu

2) Nemůžete se na něj spolehnout...


... a jemu je to jedno! Když má zrovna čas a chuť, tak vám pomůže, a pak vám to často připomíná. Jestli se mu to však zrovna nehodí, nejspíše pro vás nehne ani prstem. Je totiž často prý příliš zaneprázdněný a vy jste tak u něj na páté koleji, když má zrovna svoje starosti a náplň času. Přijde vám, že by to takto mělo v dlouhodobém šťastném vztahu fungovat? Určitě ne! Přítel vám nesmí být nablízku jen tehdy, když se máte skvěle a nic vás netrápí, ale i v momentech, kdy jste na dně a starosti vám padají na hlavu!

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:18