Marně přemýšlíte, proč se ve vašich erotických snech objevuje váš šéf nebo kamarádka? Víme, co to znamená.

Sen: „Milovala jsem se se ženou!“


Zdálo se vám: K orgasmu vás dovedl jazyk cizinky či prsty vaší kamarádky.
Jak sen chápat: Rozhodně nutně nepoukazuje k vášni pro stejné pohlaví. Pokud se vám zdálo, že laskáte kamarádku, představy spíše vyjadřují sílu vašeho důvěrného přátelství a oboustranná důvěra se přetavila do snového erotického uspokojování. Milovat se ve snu s kamarádkou pravděpodobně budete poté, co vás nedávno citlivě vyslechla, pomohla vám z potíží nebo s vámi proklábosila celé odpoledne nad kávou. Sny totiž většinou zohledňují události z posledních čtyřiadvaceti až osmačtyřiceti hodin!
Další význam: Erotické představy o ženách vás mohou zastihnout i ve zcela odlišné situaci. Možná pracujete v mužském kolektivu nebo všechny vaše kamarádky právě rodí či kojí a nemají na povídání čas. Nedostatek blízkého kontaktu se ženami se pak takto zhmotňuje ve snech.

http://gty.im/129299874

Sen: „Zase jsem spala s bývalým.“


Zdálo se vám: Úplně jste zapomněla, jaký to byl bídák a že jste se rozešli ve zlém, a klidně jste se s bývalým oddávala dravému sexu jako za starých časů. Probudila jste se skrz naskrz vzrušená!
Jak sen chápat: Takové noční představy vás nemohly nechat klidnou, obzvlášť když už máte nového úžasného milovníka a toho proradného záletníka nechcete nikdy v životě vidět. Proč se vám tedy vkrádá do snu? Možná jde o upozornění, že expřítel měl něco, čím nový milenec bohužel nedisponuje.
Další význam: Zakopaný pes možná vězí ve vás samotné. Třeba máte pocit, že jste si s bývalým všechno nevyříkala, a toužíte udělat definitivní tečku.

Čtěte také: Kam vyrazit v Evropě za romantikou


Sen: „Šéf si mě vzal na stole.“


Zdálo se vám: Prezentovala jste na poradě výsledky posledního projektu, když vtom k vám přistoupil vedoucí oddělení, opřel si vás o stůl, vykasal vám sukni a před zraky všech kolegů se s vámi pustil do díla. Sténala jste slastí, přestože ten plešatý pupkáč rozhodně není váš typ.
Jak sen chápat: Vysvětlení, proč jste ve snu rozehrála milostnou etudu s nadřízeným, může být mnohem prostší, než že v sobě skrýváte zvrácené já. Třeba máte zálusk na něco, čím oplývá právě váš šéf. Toužíte po moci, po povýšení nebo po profesionálním vystupování, které obdivujete na svém veliteli? Tahle touha se ve snu převtělila do intenzivní společné kopulace.

  19:00,  aktualizováno  31. března 13:38