Dobře se kolem sebe rozhlédněte. Možná se toho o něm dozvíte víc než na deseti milých, ale vlastně nicneříkajících schůzkách v restauraci...

Analyzujte, co kolem sebe vidíte. Zapojte ženskou intuici, vnímejte, jestli je interiér jeho bytu spíš vřelý, plný dřeva a starožitného nábytku, nebo naopak studený, kovovo-tmavý, minimalistický, fádní, originální nebo vtipný.... Může být totiž věrným obrazem jeho osoby.


Když je jeho skříň perfektně úhledně organizovaná...

Může být: Prostě jen druh chlápka, který nesnáší ráno půl hodiny štrachat ve všech šuplatech a hledat svou oblíbenou kravatu ve změti trenýrek.

Ale také to může znamenat: Je chorobně úchylný na pořádek a musí mít všechno pod kontrolou.

Abyste odhadla, jak se věci doopravdy mají, musíte zjistit míru jeho organizovanosti. Má složené košile podle odstínů a barev, ale v lednici mu v kastrolu s čímsi bují plíseň hlavičková a čpí prošlé okurky? Ok, nechte být. Barevně seřazené košile plus všechny lžičky v příborníku hlavičkami na jednu stranu a v lednici potraviny hyperorganizované od sladkých po slané, to už by mohlo znamenat, že je tento muž posedlý kontrolou nad vším. Bude chtít vše ovládat, tedy i vás. Jeho strach z nepořádku vám může pěkně zkomplikovat vztah, pokud to nemáte stejně jako on. Počítejte s tím, že po vás bude přemývat nádobí, přerovnávat příbory, a když zase jednou hodíte hrnek od kávy do dřezu a budete se chystat odejít do práce s tím, že se umyje až večer, uslyšíte vyčítavé ehm ehm...


Když má doma PS3, Xbox a počítač i poličky plné počítačových her...

Může být: Normální muž, ve kterém zůstal kus kluka.

Ale také to může znamenat: Ještě nedozrál v muže. Psychologové tvrdí, že když muž tráví neadekvátní množství času u počítačových her, pravděpodobně není mistr vztahů.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:41