Oťukáváte ho, sledujete, ale stále netušíte, o koho vlastně jde? Podrobnou analýzu jeho povahy, oblíbené sexuální polohy i důležitou informaci, na jak dlouhou dobu s vámi vlastně počítá, vám prozradí jeho šatník s nočním prádlem.

Odhrňte peřinu a zjistěte, v čem chodí spát jeho zadek. Víc vědět nepotřebujete!Jestliže chodí spát: V pyžamových kalhotách?


Chce vypadat upraveně a sexy, ale nehodlá se kvůli tomu vzdát pohodlí. Seprané trenýrky s Mickey Mousem na něm neuvidíte ani omylem, a pokud ho při první společné noci překvapíte bombarďáky do půl pasu, jeho libido utrpí těžký úder. Velice se pyšní svou hrudí a dobře ví, že ve slušivých kalhotách obepínajících jeho boky náležitě vynikne. Při milování ho rozpálíte doběla, pokud se položíte nebo posadíte proti němu a svými ňadry se budete dotýkat jeho rozžhaveného hrudníku. Krkolomné polohy a inovace pro začátek vynechte, nepohodlné variace ho děsí i na obrázcích.


Čtěte také: Odhalte ho podle prstůJestliže chodí spát: Nahý?


Gratulujeme. Našla jste spontánního, svobodomyslného pohodáře, který už dávno vyhodil všechny své komplexy do kontejneru. Muž, který spí nejraději oblečen jen ve své kůži, nesnáší jakékoli omezování a nic nepředstírá. Jeho zdravé sebevědomí pravděpodobně stojí na poctivých základech vybudovaných z lichotek na adresu jeho těla, avšak nemusíte se obávat případných sklonů k nezdravému narcismu. Pokud toužíte v posteli vyzkoušet něco nového, lepšího spolujezdce nenajdete. Na druhé straně ale počítejte s tím, že se tenhle kolouch bude otáčet za každou pěknou ženou, kterou potká, a že k jeho srdci vede čtyřproudová dálnice.


  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:24