Přiznal se vám nový objev, jak často a na jak dlouho leze do sprchy? Máte ho v hrsti! Podle jeho očisty totiž poznáte, čím vás oblaží ve vztahu i v posteli.


Dopřává si přídavky


Jakmile se váš drahý sprchuje častěji než jednou denně, aniž se předtím propotí třeba v posilovně, pravděpodobně máte v hnízdě neurotika. Takový chlapík potřebuje mít všechno v naprostém pořádku a nenávidí překvapení. Proto se vyvarujte organizování přepadovek nebo výletů na poslední chvíli. Naštěstí jeho touha po dokonalosti nese své ovoce i za dveřmi ložnice. Pozorně se věnuje každému detailu a udělá, cokoliv je třeba, pro váš silný orgasmus.


Čtěte také: Odhalte ho podle prstůBere lázeň šmahem


Muži, kteří skočí po ránu do sprchy a za pár minut už svěží poskakují s ručníkem po ložnici, jsou praktičtí a je na ně spolehnutí. Sprchování prostě považují za jednu z ranních nezbytností, takže si ji rychle a bez řečí odbudou a raději se věnují vašemu vyhánění z vyhřátého lože. Pokud jste ulovila právě takového chlapíka, můžete si oddechnout. Bude se o vás starat a trpělivě snášet vaše vrtochy, avšak nápaditostí nikdy překypovat nebude. Jestli toužíte po dobrodružnějším rande, než je kino a pizza, musíte převzít iniciativu sama.


  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:24