Drink, který si objedná, jakmile s vámi zakotví v baru nebo v restauraci, vám z fleku předvede jeho osobnost i postelovou gramotnost.

Červené víno

Muži ho považují spíše za dámské pití, protože se pojí s ženskou potřebou neustále se svěřovat. Pokud si tohle pití váš milý objedná, plánuje vám odkrýt i svoji citlivou stránku.

V POSTELI: Narazila jste na romantika, který ke vzrušení potřebuje, aby ho přitahovaly vaše křivky, ale taky mozek. Čekejte milování při svíčkách za zvuků tajemné hudby!


Martini

Drink s olivou naznačuje, že chlapík, který si ho rád vychutnává, vsází na preciznost a miluje detaily. Jde většinou o první volbu dobrodruhů, kteří zbožňují zkoušení s novými lidmi. Věrnost proto rozhodně nepatří k jeho vlastnostem.

SEX S NÍM: Nepotrpí si na poddajné ženy. Přesto chce být tím, kdo v ložnici velí. Touží krotit divokou milenku.


Světlé pivo

Půllitr s pěnou postrádá vytříbenou osobnost. Pokud ho váš objev miluje, určitě netouží vystoupit z davu. Je dobře čitelný a předvídatelný, na nic si nehraje a nechá se snadno nadchnout spontánními nápady.

MILOSTNÉ ZVYKY: Do peřin bez váhání skočí vždycky, když se vyskytne příležitost. Prahne po rychlém pudovém páření.


Whisky

Tenhle silný nápoj sálá mužností. Ten, kdo po něm rád sáhne, chce vypadat jako sebejistý macho. Tíhne ke stabilním vztahům. Lásku na jednu noc od něj nečekejte. Jakmile vás pozve do ložnice, už

s vámi počítá.

JEHO EROTIKA: Za sebevědomým vystupováním se pod peřinou často odhalí jeho křehkost. Touží po pomalých něžnostech.


Šampaňské

Tenhle elegantní drink zbožňují bohémové, kterým v žilách koluje umělecká krev. Ulovila jste estéta, který se rád oddává smyslovým požitkům. Ideální rande s ním prožijete ve wellness nebo ve vyhlášené restauraci.

SEXUÁLNÍ ZALOŽENÍ: Rád se nechává opečovávat. Sex považuje za relaxaci a útočiště od stresu všedního dne.


Rum

Čistý panák rumu svědčí o mužově hloubavé osobnosti. Alkoholem si dodává odvahu a stává se z něj extrovertní filozof. Rád cestuje a obráží večírky. Život si vychutnává plnými doušky a rád se vášnivě hádá.

JAKÝ JE MILENEC: Lákají ho exotická místa a rád zkouší nové polohy. V ženě nehledá milenku, ale partnerku v objevování krajiny sexu.


  10:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:49