Letmo vás pohladí, ale vy tomu nepřikládáte zvláštní význam? Chyba! Mnohé jeho doteky vám řeknou víc než slova. Čtěte:

Dotýká se vás v davu lidí


Možná jste si všimla, že váš drahý pokládá dlaň na vaše bedra při přecházení ulice nebo vás chytí za ruku, když kličkujete davem cestujících hrnoucích se od vlaku. Svým gestem vám naznačuje, že mu na vás záleží. Má totiž v mozku zakódováno, že oddaný partner se musí postarat, aby se jeho vyvolená neocitla v ohrožení.

Nezávazně vás pohladí


Pozval vás na kávu, a zatímco vám vypráví veselé historky z práce, sem tam vám jakoby nic sáhne na předloktí nebo na hřbet ruky? Dává vám tím jasný signál, že je do vás celý blázen, ale není si jistý, zda k němu cítíte podobně žhavou náklonnost. Proto po každém takovém letmém doteku bedlivě sleduje vaši reakci. Pokud neprotestujete, či dokonce vypadáte potěšeně, odváží se k dalším krokům. V takové situaci se vám skýtá jedinečná šance buď jeho žár bez bolesti zpražit, nebo ho naopak ještě více rozpálit.

Škádlí vás


Jestliže do vás občas dloubne nebo rýpne, buďte si jistá, že by s vámi nejraději skočil do peřin, jenže si uvědomuje, že na polštářové veselení zatím ještě nenazrál čas. Váš nažhavený skokan se strachuje, aby vás svou zbrklostí nevystrašil. Příval energie spojený s mohutným prokrvením pánve však musí nějak vybít, a tak volí jemnější variantu – dětinské pošťuchování.

Prohlédněte jeho řeči - na další straně!


  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25