Podle jasných signálů zjistíte, jestli jste totálně přeranděná, nebo naopak potřebujete randit mnohem víc.

Jóga, práce, nákupy… Ať jde o jakoukoliv oblast vašeho života, chcete si ji užívat tak, aby vás bavila. Když je něčeho moc, zábava končí. Takže pokud se na schůzkách cítíte vzrušená asi jako u čištění zubů, něco je špatně. Následující dvě pětice znamení uvedou vaši milostnou situaci zase zpátky do rovnováhy.


5 znamení, že randíte málo1. Padesát procent kalorií za den přijmete z alkoholu.

A je to proto, že po večerech osamoceně nasáváte bílé víno, zatímco na obrazovce už posté běží stejný díl Sexu ve městě. Tohle jsou ty vaše „plány na večer“, na které se pořád vymlouváte?


2. Matka, kamarádky, kolegyně v práci i soused vám neustále někoho dohazují.

Ano, matka a kamarádka pro vás prostě chtějí jen to nejlepší. Ale soused? Ten jediný ví, jak zábavné jsou doopravdy vaše víkendy… S kočkou a obří porcí číny.


3. Nedokážete vyjmenovat jména posledních pěti chlapů, se kterými jste spala.

A ne proto, že byste měla špatnou krátkodobou paměť. Důvod je ten, že naposledy jste se ocitla s mužem v rohovém boxu v baru před půl rokem dvě minuty před zavíračkou a nebyl čas na formality.


4. Doufáte, že pravá láska přijde sama.

Vidíte to úplně jasně: upadnete v metru na schodech a na pomoc vám přispěchá okouzlující mladík, který se do vás okamžitě zamiluje, a bude z toho láska až za hrob… Proberte se. Taková love story existuje jen v amerických filmech. My ostatní musíme zvednout zadky a začít hledat lásku samy.


5. Nejromantičtější zážitek posledních měsíců…

…jste měla na čerpací stanici s mužem, který vám něžně přidržoval ruce při tankování benzínu. Bylo mu tak čtyřiasedmdesát. A byl to po dlouhé době jediný chlap, který se s vámi chtěl sblížit.


Randěte víc: Vaším cílem je jedno rande týdně. I kdyby to znamenalo vytvořit si profil na online seznamce a zažít rande naslepo. Přestaňte také odmítat muže, které vám dohazují kamarádky. Třeba se seznámíte s někým sympatickým!


  5:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:44