Netlačte na pilu


Dalším nejčastěji uváděným negativem bylo takzvané tlačení na pilu. „Moje manželka nedělala vůbec nic. A myslím si, že tak to funguje nejlépe. Jakmile začala holka sama tlačit na pilu, nadbíhala, cukrovala, bylo to akorát kontraproduktivní. Nikdy mne to nebavilo a holku mi to spíše zprotivilo. Dlouho jsem svoji ženu potkával na chodbách a ani jsme se nezdravili. Poprvé jsme se bavili až na školním večírku, následovalo kino, volejbal... a nakonec ‚cvak‘ a přeskočila ta správná jiskra,“ popisuje svou osobní zkušenost novinář Mirek.

A co z toho vyplývá pro nás ženy? Že i když se mluví o rovnoprávnosti snad už i na veřejných toaletách, existují oblasti, kde bychom se o ni příliš snažit neměly. Pánové tvorstva nám možná trochu zlenivěli, ale přesto chtějí být dobyvateli, pro které budete několik týdnů obleženým hradem, jenž neotevřete svou bránu hned po první schůzce. Opatrná buďte také v popisování společné budoucnosti v příliš ostrých barvách. Je jasné, že když je vám přes třicet a v panu Božském jste ucítila potenciálního otce svého dítěte, vaše biologické hodiny trumfnou i orloj na Staroměstském náměstí. Věty o svatbě, domku za Prahou a dítěti raději spolkněte. Je víc než pravděpodobné, že by váš vyvolený vzal hodně rychle nohy na ramena a pelášil dobývat jiný hrad.

Společné zájmy


http://gty.im/200377961-001

Až jednou dopadnou růžové brýle na zaprášenou cestu, uvidíte váš vztah v trochu jiném světle. A tak zatímco jste ještě před měsícem měli pocit, že jeden bez druhého neuděláte ani krok, teď si jaksi nemáte co říct. Má-li se do vás muž zamilovat a hlavně má-li mu to vydržet, měli byste mít co nejvíce společného. Společné koníčky, podobné názory, stejné chutě... Nemusíte být jako jednovaječná dvojčata, ale čím více toho budete mít společného, tím méně vznikne třecích ploch. Přetvářka má smysl pouze v případě, kdy hledáte krátký letní flirt.

Hýčkejte si ho


I když už je to velký kluk, stále miluje, pokud si ho někdo hýčká. A to hned v několika rovinách. Základem ale je mazlit se s jeho egem. Jeho já potřebuje občas namasírovat stejně dobře jako jeho unavené svaly na zádech. Muži velmi rádi poslouchají, že jsou něčím výjimeční. Pochvalte ho, jak výborný je řidič, obdivujte, jak skvěle vaří, jak výjimečný je v práci, a občas přidejte také pochvalu v posteli. I když se vám to bude zdát příliš prvoplánové, nebudete-li to dělat moc okatě, zaručeně zabodujete. Občas zkuste pozorovat některé zkušenější ženy. Proč tak dobře vychází se svými kolegy, šéfy i partnery? Protože moc dobře vědí, na kterou strunu zabrnkat a kdy. Není v tom nic vypočítavého ani žensky lstivého (to bychom popírali bod číslo jedna tohoto článku). Nebo vy byste snad chtěla, aby vám váš přítel říkal, že jste zase trochu přibrala, že vám na čele přibyla vráska a že bude lepší, když přenecháte řízení auta jiným? Budete-li dodržovat předchozí rady, zvyšuje se tím pravděpodobnost, že se do vás pan Božský skutečně zamiluje. Každý muž je ovšem originál (naštěstí), a tak to, co platí na jednoho, nemusí zabrat na druhého. Pokud se vám podařilo, že jste mu dostatečně pobláznila hlavu, máte vyhráno jen na půl. Důležité je, aby mu jeho zamilovanost vydržela. A co pro to udělat? O tom zase někdy příště.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25