Co všechno dokážete udělat, abyste získala srdce muže svých snů?

Seznámila jste se s mužem, který vás zaujal, a teď řešíte, jak to udělat, aby se do vás zamiloval? Oslovili jsme deset mužů rozdílného věku i postavení a zeptali se jich, co na ně opravdu zabírá.

Nic neřeš, nepřepínej


Všichni pánové bez výjimky se shodují, že pokud se mají do ženy opravdu a hlavně dlouhodobě zamilovat, nesmíme se měnit. Chtějí být stále s tou samou partnerkou, se kterou se před několika dny či týdny seznámili. Hlavně aby se z té chápavé, milé a vždy upravené ženušky nestala semetrika, která nosí nejraději vytahané tričko a nemá pochopení pro světový šampionát v hokeji, natož pro jeho kamarády. Jste-li si tedy jistá, že právě s tímhle chlapíkem hodláte prožít zbytek života – nebo aspoň nejbližší pětiletku – a chcete-li po něm to samé, nehrajte na něj žádné divadélko. Snažte se být co nejnormálnější. Ano, určitě v prvních týdnech a měsících sehrávají svou roli růžové brýle, ale ty časem spadnou vám oběma.

„Žena by neměla dělat nic jinak než obvykle. Buďte jednoduše samy sebou. Dbejte o sebe, věřte si, mějte spoustu zájmů. My víme, co se nám líbí, víme, co chceme. A pokud všechno zapadá, zamilujeme se. Nejhorší však je, pokud ze sebe žena dělá někoho, kým není. Takový vztah jednoduše nemůže fungovat a pravda se stejně nakonec provalí,“ odpověděl v našem dotazníku pro muže čtyřiatřicetiletý manažer Martin.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25