Pohled ženy a muže na různé erotické praktiky se může diametrálně lišit. Základem příjemných intimních zážitků ovšem je: do ničeho se nenutit.

Žijeme v době, kdy padla skoro všechna sexuální tabu. Kdyby zítra nějaká celebrita vyhlásila, že ji vzrušuje, když ji před pohlavním aktem na intimních místech poštípe roj včel, znuděně zívneme. O rozruchu, který vzbudila v roce 1986 scénka z filmu Woodyho Allena Hana a její sestry, si mohou exhibicionisté také nechat jenom zdát. Sestra hlavního hrdiny v ní brečí do telefonu. Po dlouhé době se prý seznámila se sympatickým mužem a nakonec se z něj vyklubal perverzák. Během první společné noci se na ni vykálel a ještě se divil, že není nadšená. Kina bouřila smíchem, některé americké ženské spolky psaly protestující petice.

Upřímně, dámy – kdyby na vás nový partner po romantické večeři vyrukoval s podobnou libůstkou, kolik z vás by se nevyděsilo a také nevzalo nohy na ramena? Teorie a mluvení o sexu, kdy si některé situace jenom představujeme, je jedna věc. Praxe je věc druhá a většinou jiná, než se čekalo.  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:24