Jste vzrušená, těšíte se na žhavou akci, jenže když do vás milý konečně vstoupí, místo slastí sténáte bolestí! Ano, tohle vypadá vážně, ale napravit to kupodivu můžete snadno. 

Šest rychlých otázek vám pomůže zjistit, proč vás sex najednou bolí.1. Je na vás moc velký


Nevěřte řečem o tom, že čím vyvinutější má muž nástroj, tím lepší sex si s ním užijete. Milenec se širokým penisem vám může bolestivě roztahovat vstup do pochvy a příliš dlouhý nástroj zase nepříjemně naráží do děložního čípku.Náprava: Milence se širokým náčiním požádejte, aby do vás vstupoval hodně pomalu a vagina se mu tak mohla přizpůsobit. Hlouběji by se měl nořit opatrnými krouživými pohyby. Jestli má dlouhý penis, vybídněte ho, ať nepřiráží moc rázně. Položte ho na záda a kontrolujte hloubku pronikání.2. Schází vám závlaha


„Ani při silném vzrušení nemusí být pochva zvlhčená,“ objasňuje gynekolog Karel Přibyl z Havlíčkova Brodu. „Milostné šťávy vysouší hlavně stres, léky a alkohol a ubývá jich i před menstruací.“Náprava: Když vám bude milý laskat klitoris, milostná dráha se postupně zavlaží. Pokud ani dvacetiminutová předehra nepomůže, kupte si lubrikační gel se silikonem, který při hrátkách vydrží déle než přípravek na vodní bázi a neničí latexový kondom.


Čtěte také: 16 míst, kde byste měli zkusit sex3. Nejspíš jde o infekci!


Tření penisu o pochvu může zesílit přecitlivělost a pálení vyvolané třeba kvasinkovou infekcí, zánětem močových cest, ale také některou pohlavně přenosnou chorobou, třeba chlamydiemi!Náprava: Jestli máte tvarohovitý výtok, nejspíš na vás zaútočila kvasinková infekce, která by měla jít poměrně snadno léčit i antimykotiky, jež jsou volně prodejná. Pokud se potýkáte i s nepříjemnými pocity při močení, můžete mít zánět močových cest, na který potřebujete antibiotika. Určitě se poraďte s gynekologem.


  11:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:40