Zní to až skoro neuvěřitelně, ale prý to tak je!

7 dní v týdnu prý znamená 7 různých typů žen, z nichž každá přitahuje muže něčím jiným. Tak schválně, sedí to na vás? Otestujte se! 


Den, kdy jste se narodila, zjistíte zde!Pondělí


Vaše vlastnost, kterou na vás muži milují, je empatičnost. Umíte se vcítit do druhých, ráda jim pomáháte a staráte se o ně, když mají trable. Jste skvělý společník do nepohody. Přesně víte, co máte udělat, i když vám protistrana nedá silný signál. Pozor však, abyste to s tím pečováním nepřehnala...Úterý


Vášeň, to je to, proč z vás jdou muži do kolen. Jste vášnivá a aktivní, do všeho se pouštíte s vervou a odhodláním. Pozitivní energií nabíjíte i lidi ve svém okolí. Stejně jako do všeho, tak i do lásky jdete po hlavě. To na vás muži milují!


Čtěte také: Nejlepší otcové podle znameníStředa


Smysl pro humor a komunikativnost? Ano, tak tyhle dvě vlastnosti by vám neměly chybět, pokud jste se narodila ve středu. Uprostřed týdne přicházejí na svět lidé, se kterými je radost trávit čas. Jsou skvělí společníci pro dlouhé diskuze a jsou v kolektivu oblíbení. Umíte vést rozhovor zajímavě, je příjemné vás poslouchat, a zároveň se vám člověk může vypovídat, či dokonce svěřit s nějakým tajemstvím.


  16:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:51