Zjistili jsme důležité věci, které byste o mužích měla vědět.

PROČ ...
...vás po úžasné schůzce nepolíbí?

Když po vás začne skutečně toužit, nepustí se váš nový objev do dalšího kroku, dokud si nebude stoprocentně jistý, že i vy o něho stojíte. Ujistěte ho proto svůdnými úsměvy a letmými doteky. Pokud například utrousí vtipnou poznámku, zasmějte se a stiskněte mu přitom paži. Nemusíte se pak bát, že zůstanete nepolíbená.

...si hraje s mobilem?
Když se cítíte nesvá, pohráváte si s vlasy. Jestliže je nervózní váš drahý, sáhne po telefonu. Pozlobte ho otázkou: „To tě opravdu tak nudím?“ Jakmile mu docvakne, že navenek signalizuje nezájem, zatímco uvnitř mu krevním řečištěm zmítá touha, vypne mobil a zaručeně už si na něj celý večer nevzpomene.

http://gty.im/826837652

...trvá věčnost, než vám zavolá?
Muži se soustředí mnohem více na práci než na vztahy. Pokud je tedy váš milý plně pracovně vytížen, neutrhne se ani na chvilku, aby vyťukal vaše číslo. A může zůstat utopený v zaměstnání třeba celý týden. Proto se na konci každé schůzky pokuste předem naplánovat další.

Čtěte také: Jasné důkazy, že s vámi neplánuje budoucnost


...vás zásobuje esemeskami?
Váš neohrožený dobyvatel se v otázkách citu jen nejistě plácá. Proto vám raději nacvaká zprávu, než aby riskoval, že ho do očí nebo do telefonu odmítnete. Jestliže ho chcete utvrdit v tom, že jeho pozice zůstávají neohrožené, šibalsky prohoďte: „Určitě mi cinkni, až budeš mít čas.“

 

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:24