On už odpadl, ale vy před sebou máte ještě pořádnou štreku? Poradíme vám, co dělat, když partner dosáhne orgasmu pokaždé dříve než vy.

Procesy probíhající v mužském a ženském těle jsou pochopitelně odlišné. Na světě už je to zařízeno tak krutě, že každému pohlaví trvá cesta za orgasmem jinak dlouho. Zatímco průměrný muž dosáhne vrcholu v rozmezí mezi dvěma a deseti minutami, průměrná žena potřebuje půlhodinu. Ano, je to samozřejmě jen statistika, a všichni nejsme rozhodně stejní, ovšem pravdou zůstává, že muži jsou prostě vzrušivější a často jsou hotoví dřív, než my vůbec začneme. Ale žádné strachy – existuje spousta způsobů, jak si přijít na své, i když on si už přišel na své.



Ukažte mu, jak se to dělá


První možnost je ta nejjednodušší. Pokud jste zůstala ve víru vášně sama a nechce se vám z něj pryč (a komu by se také chtělo), můžete vzít prostě věci, řekněme, do vlastních rukou. „Jestli jste v té chvíli vzrušená, můžete se k orgasmu dovést masturbací,“ radí sex koučka Betty Dodsonová. Je jen na vás, jak to provedete – můžete se odplížit do koupelny a o všechno se postarat tam nebo se uspokojit potají pod peřinou, ale copak by vás to takhle bavilo? Mnohem lepší bude nedělat s tím tajnosti a pěkně partnerovi ukázat, jak na to. Třeba odkouká něco, co se mu (vám) bude později hodit. Může se také stát, že mu pohled na vaše sólo pomůže znovu naladit nástroj a přidat se do hry. Vůbec se před ním nemusíte stydět, to nám věřte, určitě se mu to bude moc líbit.



Náš tip: Jak dlouho by měl trvat ideální sex?



… nebo to nechte na něm



Další možností je pobídnout partnera, aby se o vás postaral. Od rozdělané práce se přece neutíká! A to ani v případě, že prozatím není na pokračování tak docela připraven. „Poraďte mu, ať vám pomůže třeba rukou, nebo vibrátorem,“ doporučuje Dodsonová. A nebojte se ho vést, vždyť se svým tělem máte mnohem více zkušeností než on. Málokterého muže napadne vzít si na pomoc vibrátor, takže pokud přes partnerovu dočasnou indispozici toužíte po „hlubokém zážitku“, ukažte mu, kde se váš pomocník zapíná a jak se s ním pracuje. A když už převezmete roli učitelky, můžete mu rovnou také doporučit nějaké to jazykové cvičení. Muži poskytují partnerkám orální sex často velice rádi, pokud jste ale použili kondom, otřete se raději vlhčeným ubrouskem, gumová příchuť není nic moc.


  16:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:57