I když jsou celosvětově známé a mají peníze, ne vždy jim byl osud příznivě nakloněn i v jiném směru. Mnohé slavné krásky se totiž nedočkaly vysněného dítěte. Některé zase po dětech z mnoha důvodů netoužily, ale ani tak neměly na růžích ustláno, protože se od fanoušků i kolegů často dočkaly nepochopení či kritiky.

Jennifer Anistonová

Jennifer Anistonová (Los Angeles, 6. prosince 2018)

Svět ji miluje. Je skvělou herečkou a báječnou komičkou. Ale přestože je bohatá a slavná, nemá štěstí v lásce, čímž si získala sympatie mnoha žen po celém světě.

Jennifer Anistonová (51) byla provdaná nejprve za kolegu Brada Pitta (56), který ji opustil kvůli svůdné Angelině Jolie (45), a nevyšel ani druhý sňatek s hercem Justinem Therouxem (49).

Jenn své soukromí ventiluje jen nerada, nedávno však v jednom z rozhovorů přiznala: „To, že mě litují, že mi nevyšlo manželství, mi nevadí, co ale nenávidím, jsou věčné spekulace o tom, jestli jsem těhotná, když se trochu více najím. Ne, nejsem a nebyla jsem, každá žena nemusí mít děti. Já jsem skvělá kmotra i teta, děti miluji, ale svoje nemám a mít nebudu, byla bych ráda, kdyby se s tím svět smířil...“