Dopřejte svému příteli ježíška, ze kterého bude zaručeně na větvi: ať si letos pod stromečkem rozbalí dárek, po kterém touží nejvíc ze všeho – vás!

Tenhle dárek mu totiž přijde vhod nejen v ložnici, ale i v předsíni nebo klidně i na parkovišti před obchodním střediskem. Dejte mu to, co ho nejvíc potěší a vzruší: sebe samu. V dárkovém balení a s mašlí. To znamená sex, při kterém půjde hlavně a především o jeho nadoblačnou rozkoš. Možná namítnete: „Jemu se to určitě bude moc zamlouvat, ale co já?“ Když darujete rozkoš, získáte milence, který bude vrnět blahem.


Ukážete mu, co pro vás znamená, jak moc na něj myslíte a jak ráda se s ním milujete. Skutečnost, že dokážete plně uspokojit člověka, kterého máte nejraději, vám zvedne náladu i sebevědomí. A navíc: sexuální dárek sice dáváte čistě z lásky, a tak přítele k ničemu nezavazujete, ale až budete příště potřebovat namasírovat ramena nebo pomoct s přípravou na těžkou zkoušku, budete mít po boku nadmíru ochotného dobrovolníka. Navíc si uvědomí, že když vy jste ochotna mu splnit i ty touhy, které nikdy neměl odvahu vyslovit, měl by i on zkusit být trochu nápaditější a pozornější. Poté, co mu pod stromeček nadělíte nevídané rozkoše, se můžete těšit, že si na Silvestra užijete pro změnu zase vy.Dárek číslo - 1 Dvojka


Pro muže, který… potřebuje dvojitou dávku lásky.Dárek: Nová erotogenní zóna (těch není nikdy dost). Pomocí tohoto dárku učiníte z jeho bradavek, uší, krku a stehen extra citlivé oblasti, a tak ho eroticky vzrušíte i nejjemnějším dotekem.Smyslné balení: Vyberte si na jeho těle nějakou smyslnou část, třeba bradavky, a drážděte je jazykem, zatímco penis zpracováváte rukou. Na obou místech udržujte stejný rytmus i tlak. Jakmile se přítel uvolní, přestaňte se věnovat jeho hrudi, ale nepouštějte se jeho vztyčeného kormidla. Přitom mu povězte, ať si vybaví, co cítil, když jste mu lízala bradavky. Pak se na chvíli soustřeďte jen na hrudník. Poraďte mu, ať si představí, že totéž děláte s jeho penisem.Předání dárku: Chvíli jemně přecházejte od jedné oblasti ke druhé. Měla byste příteli vysvětlit, že se má soustředit vždycky na to místo, kterého se zrovna nedotýkáte. Po několika takhle rafinovaných milováních ho spolehlivě vzrušíte, už když se jazykem lehce dotknete bradavek.Extra přídavek pro ty nejhodnější: Pokud se celý rok fakt snažil, abyste byla ta nejspokojenější na světě (vzpomněl si na váš svátek, ale vaše oblíbené gerbery vám nosí i jindy),Odměňte ho: masírujte novou erotogenní zónu i úd najednou. Bude na vrcholu blaha a zamiluje se do vás jako na začátku vztahu!