Skvělé, jste zamilovaná! Jenže co když se váš drahý ještě nerozhodl, jestli jste pro něj ta pravá? Ivana Růžičková radí, jak se z bokovky stanete jeho jedinou láskou.

V New Yorku běžně randí jeden chlap hned s několika ženami. Časem se sice rozhodne jenom pro jednu, ale dlouho si užívá mnohoženství, protože mu to partnerky tolerují. Do téhle americké metropole se totiž houfně stěhují ženy za láskou i kariérou, takže jejich počet značně převyšuje množství dostupných mužů. V našich podmínkách ale není důvod, abyste trpěla paralelní vztahy svého hřebce. Jak poznáte, že si vás zatím jenom testuje?


Odhalte toho syčáka!

PR manažerka Klára (27 let) narazila na chlapa svých snů: „Strávili jsme spolu deset vzrušujících dní a já si pomalu mnula ruce a malovala si s ním budoucnost. Takový báječný úlovek! Jenže pak najednou zmizel. Oznámil mi, že musí něco řešit pracovně, a nedostala jsem od něj jedinou zprávu nebo e-mail, natož aby mi zavolal. Na moje zprávy nereagoval. Už jsem přestala v novou lásku doufat, když se najednou po dvou týdnech objevil s kyticí a začala další vášnivá jízda. Milování, randění, spontánní výlet do Paříže a pak zase utrum. Na deset dní se vypařil. Asi bychom takhle mohli fungovat donekonečna, jenže já se mu mrkla do telefonu, když se šel osprchovat. Zjistila jsem, že stejně jako se mnou se schází ještě s jinou ženou.“


Možná jste na podobně rozmazleného chlapíka narazila i vy. Kromě obrovského pracovního vytížení, na které se vymlouvá, když vám odmítá schůzky, můžete vybíravého pacholka odhalit i jinak. Stačí, když si vzpomenete, jak se chová v klíčových situacích. Představí vás bez okolků svým kamarádům, když ho s nimi náhodně potkáte na ulici? Odpovídá na vaše textovky obratem? Pozval vás na svou rodinnou oslavu? Pokud zamítavě kroutíte hlavou, možná jste pořád jenom jeho záložní láska, plán B. Čtěte, takhle se dostanete do první ligy:


Žijte naplno

Přijměte danou situaci se vztyčenou hlavou, přestaňte na svém srdcaři lpět a hlavně se vyvarujte hysterických scén a obviňování. Místo toho uchopte jeho (a tím i svoji) nejistotu jako šanci otestovat si život po jeho boku také pro sebe. Přestaňte se třeba upínat na jeho přísliby, že o víkendu někam vyrazíte. Naplánujte si čas podle sebe. Uspořádejte dámskou jízdu s kamarádkami, zamluvte si víkend na horách nebo si dopřejte sérii smyslných masáží. Prostě žijte naplno. Jakmile váš milý uvidí, že se dokážete bavit i bez něj, zavětří náročnou kořist a další potenciální přítelkyně pustí z hlavy.


  10:04,  aktualizováno  25. března 2019 21:14