Zase vás pozval na večeři a pak do kina? Na rande se ale přece dá dělat spousta zajímavějších věcí! Máme pro vás pár tipů.

Rande zadarmo


Za rande nemusíte nutně utratit balík, takže se nevymlouvejte, že sedíte doma jen proto, že jste švorc. Existuje spousta romantických možností, které vás nebudou stát ani korunu.

? Geocaching
Fakt, geocaching je skvělý program na rande! Nevíte, co to je? Prostě řešíte úkoly a hledáte schovky podle mapy (někdy je to krabička s nějakými předměty, jindy třeba jen zápisník, kam napíšete svoje jméno). Stačí stáhnout si do telefonu aplikaci a pustit se do toho. Při společném řešení úkolů si prohloubíte komunikační zdatnost a soutěživá stránka geocachingu (najít tolik skrytých schránek, kolik jen dokážete) přináší také spoustu zábavy.

? Večer u pokeru
Stačí znát pravidla pokeru, která si můžete snadno stáhnout z internetu, popadnout ­balíček karet a začít hrát. Sázet se můžete třeba o sirky, ale větší legrace je zkusit něco peprnějšího (anebo užitečnějšího – třeba že prohra znamená celý týden mýt nádobí).

? Hledejte akce zadarmo
Podívejte se do kulturního přehledu, co se kde děje – na řadu akcí bývá vstup volný. Hlavně v létě se pořádají venkovní koncerty nebo trhy s ochutnávkami, v parku možná otevřeli letní kino a v muzeu mívají volné dny. Cokoliv z toho je skvělý nápad na rande.

? Prostě jít ven
Tohle je to nejjednodušší, co můžete udělat. Vyrazte ven a peněženku nechte doma na stole. Vylezte na kopec nad městem nebo se jenom dívejte na hvězdy (i na to existuje ­aplikace, která vám pomůže poznat a pojmenovat souhvězdí). Že vás hvězdy nebaví? Prozkoumejte tedy vedlejší čtvrť či nedaleké město, ideálně zamiřte tam, kde jste ještě nikdy nebyli.

Spoustu dalších skvělých tipů, jak prožít odpoledne nebo večer ve dvou, najdete v aktuálním vydání Ženy a život. Které je právě v prodeji i s krásnou letní přílohou Erotika – dva časopisy jen za 35 Kč!


 

  15:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:42