Už se vám z milostného života nepodlamují kolena tak jako kdysi? A máte chytrý telefon? Nic víc pro rozfoukání skomírajících uhlíků vášně nepotřebujete!

Sex s novým partnerem je prvních pár měsíců vždycky fantastický – žhavý, vzrušující, celý den se nemůžete dočkat, až spolu večer skon­číte v posteli. Jenže po nějaké době počáteční nadšení poněkud ochladne a stále častěji jdete do ložnice společně jenom usnout. Je ovšem ­spousta možností, jimiž můžete umdlévající energii znovu nastartovat. Dnes totiž existují mobilní aplikace snad na všechno! A na sex také. Takže jestli už vás to v posteli ne­baví jako kdysi, popadněte telefon a stáhněte si třeba:

iKamasutra


Začneme celkem očekávatelně. Kámasútra je několik tisíc let staré učení, které otázku sexu rozebírá opravdu do hloubky. Nyní ji mů­žete mít k dispozici i v telefonu. Zvolíte si určitou polohu, a zjistíte, jak je náročná a co všechno obnáší. ­Pokud chcete v ložnici zažít něco nového, není snad lepší názorné pomůcky! Ke stažení je bez­platná ­verze, v té placené získáte ještě detailnější infor­ma­ce. Aplikace je jak pro iPhone, tak pro Android.

Kindu


Kindu je jedna z našich nejoblíbenějších ­erotických aplikací vůbec! Najdete v ní stovky otázek týkajících se nejrůznějších tužeb, od líbání v kině po to nejdrsnější BDSM.

Stačí jen propojit vaši aplikaci s aplikací vašeho partnera a začít odpovídat (každý zvlášť) na stejné otázky. Oba se pak dozvíte, v jakých touhách se shodujete. Pokud tajně toužíte po erotických zážitcích ve vaně plné ­vanilkového pudinku (nebo třeba po lehkém vý­prasku), ale stydíte se to přiznat, aplikace Kindu pomůže, aby mezi vámi roztály ledy.

Partner se nedozví, co byste ráda dělala, pokud o to nestojí on sám, takže se nemusíte stydět přiznat barvu. Aplikace Kindu je pro Android i iPhone zcela zdarma.

Desire


Pokud rádi soutěžíte, pak je aplikace Desire pro vás to pravé. Obsahuje tisíce různých erotických výzev v nejrůznějších kategoriích. ­Pošlete svému partnerovi nějaký úkol, on za jeho spl­nění získá body a na oplátku vyzve vás.

Čím více výzev, tím více bodů – jejich počet navíc narůstá s rizikem. Úkoly si můžete volit v tom nejširším rozmezí, od jednoduchého líbání až po doopravdy žhavé aktivity, záleží jen na vaší odvaze. Rozhodně je to zábava! ­Vyzkoušejte aplikaci Desire pro Android i iPhone.

We-Connect


Tato aplikace je pro ty, kteří to se sexem ­myslí vážně. Vyvinul ji výrobce sexuálních pomůcek We-Vibe. Jediný zádrhel je v tom, že si bu­dete muset zakoupit některou z jejich erotických hraček – výběr v nejrůznějších cenových kategoriích ovšem mají dost široký.

Erotickou pomůcku připo­jíte k ap­likaci We-Connect a váš partner ji bude moci ovládat, a to odkudkoli. Vážně! Může vám to udělat ­třeba z New Yorku. Přístroj může zapínat i vypínat, nastavovat rychlost a rytmus. We-Connect je zdarma pro Android i pro iPhone, budete nic­méně ­muset ­investovat do některé z úžasných hraček.

69 Places


Aplikace 69 Places vám představí místa, kde je možné mít sex. Těch míst je tam ovšem mnohem víc než 69 – od nejrůznějších domácích ­variant až po veřejné prostory.

Pokud jste se sexem spokojeni, ale chcete mu dodat trochu vzrušení, v 69 Places najdete spoustu inspirace. I kdybyste netoužili dělat to někde venku, díky aplikaci najdete témata, která vám mohou pomoci třeba při hraní rolí. A pokud se toho vážně nebojíte, můžete si odškrtávat jednotlivé lokace v seznamu erotických úkolů. Aplikace běží na Androidu i na iPhone a je zdarma.

Více tipů pro spokojený milostný život najdete v aktuálním vydání Ženy a život, které je právě v prodeji.