Řeč vašeho těla je výmluvnější než slova. Stačí ve správnou chvíli šikovně použít ruce. Zasvětíme vás do tajů omamných hmatů.

Samozřejmě už dávno víte, jak opojné je spojení dvou rozpálených těl. Tušila jste ale, že stačí jednou prohrábnout jeho vlasy a váš horkokrevný dravec zjihne do podoby andělského beránka? Pohlazení v pravou chvíli totiž spouští celou triádu chemických reakcí, které zodpovídají za náhlé vzplanutí vášní. Mužské podvědomí registruje i jemné náznaky přízně a odpovídá zvýšenou produkcí pohlavních hormonů.  Jestliže je váš drahý už teď zamilovaný až po uši, uvidíte, jak s ním zamávají tyto přesně střižené pohyby.


1. Přitulení na rameno

Když položíte hlavu na rameno svého srdcového krále, vyjadřujete jednoznačný zájem o něho. Všimněte si, že jestliže zrovna necestujete nočním vlakem a hlava se vám samovolně nezakutálí na tělo vašeho spolucestujícího, tasíte tuto zbraň pokaždé, když si v novém vztahu chcete upevnit své pozice. Pokud jsou ale po několikaletém randění už neotřesitelné, většinou se k podobným bezeslovným vyznáním neodhodláte.


Toužíte-li proto vyburcovat ze starého přítele nový příliv extáze, tulte se k němu při každé příležitosti. Zcela ho tím odzbrojíte a ponoříte vás oba do hravé nálady. Během svého manévru navíc můžete pozorovat, jestli váš přítel, kdykoliv se k němu hlavou přiblížíte na těsnou vzdálenost, zavírá oči. Jestliže ano, jste dvojnásobnou vítězkou. V tu chvíli si totiž představuje, jak s vámi dovádí na svém prostěradle.


  6:16,  aktualizováno  25. března 2019 21:34