Bez špetky čarodějnictví, pouze racionální analýzou můžete odhalit chlapa, kterému nejde o hloubku vztahu. Tedy pokud za tu hloubku nebudeme považovat míru sexuálního spojení…

1. Objednává rychleji, než pijete

Pokud jste s ním na rande a místo vyprávění a sdělování zážitků vás očividně plánuje opít dříve, než si to stačíte uvědomit. To je jasný znak, že byste měla přesedlat na nealko. Pokud tedy nechcete skončit ráno s bolestí hlavy a morální kocovinou.


2. Vyhýbá se budoucnosti

Možná si s vámi užívá tady a teď, ale při každé možné zmínce o budoucnosti ho vystrašíte. Neplánuje, neřeší, a pokud by nastal problém s antikoncepcí, bude první, koho už neuvidíte.


3. Metrosexuál, sexsymbol…

Je povrchní a plaví se na módní vlně. Tráví s vámi čas jen u vás nebo u sebe v bytě? Nikdy vás nepředstaví přátelům? Něco bude špatně…


4. Přizpůsobujete se jeho hodinkám

Když máte čas a chuť vy, on nějak nemůže, ale zato když mu žačne být v kalhotách těsno, trvá na tom, abyste si našli čas alepsoň na rychlovku. Vaše zájmy ho nebaví, ale přetrpí je, když se dočká milostné odměny. 


5. Netouží poznat vaše přátele ani rodinu

Možná je to zarytý introvert, možná má jen má strach. Ale pokud se s nikým z vašich blízkých neseznamí ani za pár měsíců vztahu, je to jasné, jde mu jen o sex.


6. Společný čas se mu zdá nevyužitý

Příjemné chvíle, zážitky, perfektní den… ale najednou začne být nervózní, když se schyluje k rozloučení a stále jste se nedostali dál než k polibku. Typický znak toho, že sex je pro něj bod číslo jedna a hlavní magnet, proč s vámi randí. Není marné muže otestovat, jak se zachová, když nebude moci najít uspokojení ve vašem klíně. To prozradí, jak to s vámi myslí.


7. Důležité události v jeho životě jdou mimo vás

Veškeré oslavy a úspěchy slaví se svými přáteli či rodinou, vy se vše dozvídáte se zpožděním. Před vámi se jen kasá, jak by se mohl zdokonalit v Kámasutře.


8. Nevyhovět v posteli znamená tragédii

Náhodou jste s úsměvem nepřijala návrh na postelové dobrodružství. Najednou jakoby se mezi vámi stavěla neviditelná stěna. Láska umí v sexu udělat kompromisy, ale muž, který je s vámi jen kvůli sexu, už v prvním případě nespokojenosti hledá jiné cesty. Jakmile najde možnost, vymění vás.


Pokud toužíte po vztahu, tyto náznaky vám prozradí, že jste narazila na milence, ne partnera! Je nám to líto, ale měla byste hledat dál!


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:06