Tak už muže doma máte? A že je docela dost vzdálený vašim ideálním představám? Nebojte se. Naučíme vás několik snadných triků, které pomohou vašemu vztahu tak, abyste se do NĚJ dokázala znovu a znovu zamilovat. A on do vás.

Díky našim radám můžete lehce pozměnit svého muže a výrazně pak také svůj vztah. Tedy v tom dobrém slova smyslu.

1. Dejte mu najevo svůj respekt.


Respektujte jeho přirozenost tak, aby to věděl. Pokud totiž muže stále kritizujete, zasekne se. Buď hned a je z toho hádka, nebo později a je z toho jeho apatie či jeho úniky... Pamatujte si, že právě vy jste si ho vybrala, tudíž jste už od začátku musela počítat s tím, že on je takový a takový. (A možná jste se i právě proto do něj zamilovala.)

Když se ho pak budete snažit (násilně) měnit, bude mít jakýsi vnitřní pocit, že jste ho oklamala a že jste mu lhala, když jste se rozhodla pro něj jako pro toho pravého... Naopak, když pochopí, že jej nikam netlačíte, nechcete jít proti jeho přirozenosti, bude se jako TEN VÁŠ pravý muž (a také jako šťastný muž) chovat. A šťastný muž chce, aby vedle sebe měl šťastnou ženu.

2. Vycházejte z jeho schopností.


Zajímejte se o to, co ho baví, co mu jde – na tom stavte a to podporujte. Nemyslíme teď konkrétně nějaké jeho koníčky, které jsou vám k ničemu, spíš třeba vašemu vztahovému pohodlí i vadí, například jeho neustálé fotbálky s kamarády. Zkrátka, dejte mu prostor k realizaci v tom, co (doma) potřebujete a co ho (alespoň trošku) zajímá.

Když to velmi zjednodušíme, tak třeba: Nesnáší utírání prachu? Nenuťte ho. Zvláště, když víte, že třeba luxování je pro něj docela zábava. Tady bude jeho parketa a prostor, jak se v domácnosti realizovat. Tím pak také dosáhnete toho, že pro něj domácí práce už nebudou neskutečný opruz (před kterým bude utíkat k neustálým fotbálkům s kamarády), ale relativní pohoda, ke které se v klidu vrátí.

  19:00,  aktualizováno  31. března 13:38