Klid. Tyhle myšlenky se dají použít i kdykoliv jindy, když si budete chtít navzájem zpestřit večer.

Jasně, není to vůbec český svátek a je celý trapný, ale zůstává pravdou, že čtrnáctého února večer si prostě v dobré pizzerii nesednete, pokud nemáte předem zadanou rezervaci. Takže to vypadá, že jakási vůle slavit svátek zamilovaných nebo potřeba vyhovět očekávání toho druhého tady je. Proč se tedy tohohle dne, když už tady je, nezhostit tak, aby udělal radost vám oběma? Proč si ho neužít jako opravdového svátku lásky? Každá záminka k mejdanu je dobrá a tenhle článek vás rozhodně nenavádí, abyste s přítelem na povel předváděli světu, jak se milujete. Čtěte pár tipů na osobní soukromou valentýnskou zábavu!


Uklízejte nahatí

Pěkně si zatopte, vypněte telefony i televizi, svlíkněte se do naha, našlehejte saponáty v kýbli a pusťte se do úklidu. Beztak by vám první jarní paprsky za chvíli prošmátraly byt a nemilosrdně odhalily ukrutně zaprášená zákoutí. Ochranné pomůcky povoleny.


Udělejte si domácí čokoládu

Kupte v bioobchodě pořádnou hroudu hořké čokolády na vaření, rozpusťte si ji v horké vodní lázni, prohřejte s mlékem nebo rovnou se smetanou, zakápněte rumem, zasypte strouhanými oříšky a máte zaručené blaho na příštích pár desítek minut. Jestli k tomu potřebujete ještě víc romantiky, tak O.K., můžete se navzájem krmit lžičkou nebo si sladkou hmotu matlat metličkou po těle, ale upřímně…


Jděte někam

„Každý rok jeďte někam, kde jste ještě nebyli,“ pravila Jeho Svatost 14. dalajláma. A my dodáváme: Nebo spolu vylezte na kopec, který vám zatím odolal. Tip: Milešovka. Nahoře vaří grog.


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:12