Romantická večeře, víno, postel plná svíček, vášeň, sex a... ouha! Nepříjemná chvíle je na světě.

Už se vám někdy stal pořád­ný trapas v ložnici? No, nejste v tom sama. Přiznej­me si to. V reálném životě má váš sex daleko od perfektně provedené romantické scény jako vystřižené z hollywoodských filmů. Přinášíme vám pár trapných a častých momentů, které se určitě staly i vám.

1. Špatné načasování


Není to nic neobvyklého, především u velmi chtivých jedinců. Stává se to bez ohledu na to, jak dobrý je váš přítel v posteli. Jednoduše nevydržel. A vy byste si tak přála, aby to trvalo o něco déle. Ale věřte nám.

Když se tohle přihodí, je vašemu drahému mnohem trapněji než vám. Místo toho, abyste si z něj dělala legraci, že je rychlý, jako když Superman obletí zeměkouli, pochopte ho a nestresujte ho. Napodruhé jistě dopadne s vý­drží mnohem lépe.

2. Ups a je to venku!


Jejda! Nafouknuté břicho, nervozita, fazolová polévka k obědu. Hlavně na začátku nového vztahu je tohle opravdový trapas. Na druhou stranu se tím však nenechte vykolejit. Prostě se to stává.

Ano, ale v této intimní chvíli trapas na druhou. Zcela vám to zničí atmosféru a vy přemýšlíte, zda si dotyčný všiml, či nikoliv. Nenechte si tím zabít dosavadní náladu. Místo toho se omluvte, případně svůj ‚úlet‘ zkuste obrátit ve vtip. A věřte, že to nebylo naposledy...

  19:00,  aktualizováno  31. března 13:38