Tak bude s vámi bydlet, nebo ne? Z následujících příznaků zjistíte pozitivní odpověď.

Fakt, že jste mu zapíchla do koupelny jeho vlastní kartáček, ještě neznamená, že spolu bydlíte. Chce s vámi ale vůbec sdílet domácnost? Z následujících příznaků zjistíte pozitivní odpověď ještě dřív než on sám.

1. Přestal vám vracet klíč.

Po promilované noci vstáváte do práce dřív než on, ale časem přestal při odchodu házet klíč do schránky. Znamení, že ho hodlá užívat.

2. Rozbité věci zase fungují.

Zatímco při pouhé návštěvě u vás mu můžou ulámané držáky od šuplíků připadat roztomilé, ve svém bydlení potřebuje mít muž věci funkční. Takže milá madla přišroubuje, lustr pověsí, nohu od stolu podloží. Nejspíš si donese i své nářadí.

3. V ledničce to vypadá jinak.

Tam, kde kdysi vystrkovala něžné klíčky vaše sója a tiše spočívaly bílé jogurty, se teď rozvaluje vepřový bůček a chladí pivo.

4. Elektrospotřebiče se rozmnožily.

V kuchyni trůní jeho mlýnek na kávu, v koupelně holicí strojek, v pokoji skáčete ke stolu přes změť kabelů, abyste se čelně srazila s neznámým počítačem. Mohutná stereosouprava na zemi vám taky není povědomá. A jakmile opodál zahlédnete i joystick, je načase promluvit si o dělbě nákladů na podnájem. Neboť kde přítel hraje hry, tam se cítí doma.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:24