Znáte ten vtip, kdy přijde manžel domů až nad ránem a tvrdí, že byl u svého kamaráda? Když pak manželka postupně obvolává 10 jeho nejlepších kamarádů, dozví se, že u osmi z nich byl celou noc a od dvou ještě neodešel.

Je to tak. Muži se navzájem kryjí a poskytují si přesvědčivé alibi. Máte podezření, že je vám váš drahoušek nevěrný? Máme pro vás sedm nej-křiklavějších signálů nevěry, které ho odhalí.


1. SCHOVÁVÁ si před vámi mobil.

Nedá bez něj ránu, dokonce ani když jde na záchod či do sprchy. Sem tam s ním dokonce zmizí před dům, aby si nerušeně vyřídil důležitý pracovní hovor. Smsky mu na displeji pípají ve zcela nevhodnou dobu – večer, o víkendech a v nejhorším případě i v noci. Pokud vám neustále tvrdí, že je to jeho nejlepší kamarád, nevěřte mu.


2. KRITIZUJE vás za věci, které mu dřív nevadily.

Dříve mu vaše oblíbené domácí tričko s ovečkou připadalo roztomilé, teď se při pohledu na něj ušklíbne a mezi zuby procedí něco o infantilitě. Vzhledem k tomu, že milenky mají zpravidla byteček jako klícku, ve které se po zemi rozhodně neválí dětské hračky, začne si toho váš drahý všímat a poukazovat na domácí nepořádek.


3. HLEDÍ SI AUTA, tedy rozhodně víc než dřív s ním jezdí do myčky a čistí ho i uvnitř.

„Jak můžeš nechat děti, aby v něm jedly!“ bude se čertit. Není divu, do kočáru (popř. šmajchlkabinetu) pro milenku se drobečky a skvrny od čokolády nehodí. Stejně tak se bude snažit odstranit stopy po vaší sokyni. Co kdyby náhodou ztratila náušnici nebo si vyložila nožky a nechala mu na památku otisky drobných chodidel na předním skle?