Chcete zažít nejslastnější noc svého života – pokaždé, když s milým skončíte v posteli? Známe návod na hříšný tanec v peřinách.


1. přísada: chemická ? „Chci tě k zbláznění!“


Sexuální přitažlivost, známá také pod názvem vzájemná chemie, je jedinou opravdu nenahraditelnou složkou výjimečného sexu. Bez ní můžete vést s partnerem spokojený milostný život, nicméně znepokojující, divoce vášnivý sex, při němž se zmítáte od orgasmu k orgasmu a ještě týdny se při vzpomínce na něj chvějete, nejspíš zažijete s někým jiným. Třeba s náhodnou známostí. Přitom prakticky nezáleží, zda dotyčný je, či není váš typ.


Milostná chemie funguje jinak – představte si ji jako neviditelné elektrizující spojení, o němž většinou spolehlivě víte jen vy dva. Ani do sebe nemusíte být zamilovaní, dokonce se ani nemusíte dobře znát. K vzájemné chemii se bohužel nelze nutit ani ji nelze jakkoliv předstírat, prostě se buď dostaví, nebo máte v tomto bodě smůlu. Jestli mezi vámi a JÍM přeskočí jiskra, většinou poznáte už při prvním setkání, třeba tak, že vám sex s tímhle chlapem přijde jako nejrozumnější věc, jakou byste teď (a po zbytek života) spolu  mohli provozovat. Bohužel ani nejšílenější bouře hormonů vám nezaručí dlouhodobé štěstí ve vztahu, když se však animální přitažlivosti poddáte a na chvíli zapomenete na rozum, získáte vzpomínky, při nichž se budete ještě na stará kolena kouzelně usmívat – aniž byste čehokoliv litovala!  2. přísada: aromatická ? „Tvůj pot mi voní!“


„Nejvíc mě rajcuje směs parfému a potu mého miláčka,“ prohlásila před nedávnem Katy Perryová. Jistě by ale změnila názor, jestliže by se její partner, britský komik Russell Brand, nemyl dva týdny. Rozlišujme mezi starším potem a čerstvou závlahou, do které tělo během milování nebo při sexuálním vzrušení vylučuje kromě soli a různých minerálů také další přísadu – feromony. Tyto látky mimo jiné zajišťují, aby se jedinci s podobnou DNA navzájem odpuzovali a nezplodili geneticky méněcenné potomky.


Možná jste to už zažila. Na rande přišel osprchovaný, navoněný a stejně vám jeho vůně připadala nijaká, nebo dokonce lehce odpudivá. Zatímco muž, o kterého byste se normálně ani nezajímala, vás najednou přitahoval jako magnet – díky své neodolatelné vůni! Vyzkoušejte si současného milence: Když si mu budete ráno hovět na rameni a on nasaje závan z vašeho podpaží a prohlásí, že takhle stejně voníte nejlépe, můžete si gratulovat! Pokud mu však vůně vaší kůže vadí a má vás nejradši zalitou litry parfému, nezapomenutelné sexuální orgie vám zřejmě nebudou souzeny. P. S.: Nevoní mu vaše milostné šťávy? S někým takovým zřejmě nejlepší sex svého života nezažijete.


  15:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:11