Mezi tím, co si ženy představují, že se mužům líbí, a tím, co se mužům skutečně líbí, může být diametrální rozdíl. A také je...

Myslela jste, že muže oslní vaše chytrost? Fakt, že nemáte ani dolíček celulitidy? Váš zbrusu nový sestřih? Vaše neutuchající úslužnost? Spletla jste se. Mnohým mužům na ženě chytrost překáží, celulitidu v posteli neřeší, váš sestřih je vůbec nezajímá a služka jim možná vyhovuje, ale milovat ji kvůli tomu nebudou.

Mýtus 1: Chytrost je plus


Pokud jste si myslela, že váš vysokoškolský diplom zaručí, že po vás muži poletí jako po uzeném, vězte, že taková představa byla iluzí. Mnohým mužům u ženy chytrost dokonce překáží. Žena sice může být chytrá, ale ne chytřejší než on. S tím se mužské ego nevyrovnává snadno. Chytrá žena totiž znamená, že uslyší mnohá „Ale,“ a „Ne“ na svá tvrzení a své soudy.

http://gty.im/CB9138-001

Muž u ženy vyhledává především zázemí a klid, což obnáší, že nechce, aby s ním někdo nesouhlasil, odporoval mu, nebo mu vyvracel jeho pohledy na věc. Chce se doma zregenerovat, tedy být pohlazen, obdivován a uznáván. Camille Paglia kdesi trefně prohlásila, že mnoho feministek se zrodilo ze zhrzených intelektuálek, které prostě nedokázaly přijmout, že k tomu, aby si muži přestali vážit toho, že ony věnovaly dlouhé roky hlubokému studiu, úplně stačí, aby kolem prošla mladá kulatá prdelka.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25