Většina žen má za sebou x schůzek a x kamarádek, které o rande mluví. Proto máme pro vás takový malý přehled mužských přešlapů:

1. Nerozhodný

Nervozita je přirozená, ale odpovědi typu: „Jak chceš ty!“ „Co myslíš ty?“ „Uděláme to podle tebe!“ rozhodně nemluví v jeho prospěch. Chápeme, že se nám chce zalíbit, ale když to dělá i po půl roce, je vážně nerozhodný.


2. Telefon

K dnešní době telefony prostě patří, ale při každém rande koukat na to, jak si s někým píše nebo se dívá na Facebook, je pěkná otrava. A my ženy si to často vykládáme jako nedostatek zájmu, což může mít za následek, že budeme hledat jinde.


3. Příliš otázek a informací

Zájem ano, ale přehnaný výslech ne. Stejně tak příliš zpráv během dne nás nebude úplně bavit. Když vám, co 15 minut, přijde zpráva, kde je hezký den, svačinu, oběd, večer, party, pracovní den…, některé ženy to může snadno odradit.


4. Samá práce

Hlavně ze začátku vztahu se může stát, že vám dojdou konverzační témata, takže začne mluvit o práci. Ale když mluví stále jen o práci, je to docela nuda. Na mužích nás přeci nezajímá jen práce.


5. Sex

Během rande přijde řeč na mnoho věcí, sex samozřejmě také. Ale chce to míru. Narážky, vtípky, historky jen o sexu, dvojsmysly… mohou působit až nevhodně.


6. Peníze

Téma peněz je ožehavé. Říká se, že když na prvním rande mluví o tom, za co kolik zaplatil, co kolik stojí…, nemá šanci uspět. Lepší je nechat téma financí stranou, dokud neskončí první oťukávání.


7. Sebevědomí na 1000%

Jeden z nejvýraznějších přešlapů vůbec. Přehnané sebevědomí a nabubřelé ego většinu žen odradí. Někdy za to může nervozita, jindy je to prostě takový typ muže. Ve výsledku to nezanechá dobrý první doojem. 


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:43