Spíte vedle sebe, ale ne spolu – nebo jen výjimečně. Marně přemýšlíte, co se mohlo stát s jeho touhou po vašem těle. Tady je sedm možných příčin, proč vám to začalo v posteli skřípat.

Připusťme protentokrát, že nemá jinou ženu. Přestože je to pro vás dobrá zpráva, beztak jste znepokojená oprávněně. Když vztah neklape v intimní oblasti, je ve velkém ohrožení. Samozřej­mě existují páry, které dobrovolně rezignovaly na sex a přísahají, že mají spokojený život – to ale předpokládá, že s tím oba partneři souhlasili. V drtivé většině vztahů však stále platí: Nespat spolu (nebo čím dál méně) není normální. Zjistěte, o kterou z následujících příčin by se moh­lo jednat v případě vašeho partnera, a navrhněte řešení.

Slezla jste z piedestalu


Zrekapitulujte si, jak sama o sobě mluvíte. Možná jste dobrovolně slezla z piedestalu sexuální bohyně, za kterou vás považoval. „Jitku jsem si vybral i proto, že se mi už od puberty líbily boubelaté holky,“ svěřuje se pětadvacetiletý marketingový specialis­ta Robert. „Když ale několikrát denně poslouchám, jak je tlustá a že jsou ostatní holky hezčí, skoro bych dnes řekl, že na tom může něco být. V posteli mám už trochu problém Jitku obdivovat, když si ona sama nevěří. Třeba nikdy nedovolí kvůli svým špíčkům milování za světla. Přiznám se, že mi tím svým skrýváním leze na nervy.“

Řešení:
O tom, že jste po dovolené přibrala dvě kila, si raději popovídejte s kamarádkou. Před partnerem nekritizujte své tělo, na nedostatky zbytečně neupozorňujte. Je totiž velká pravděpodobnost, že si jich vůbec nevšiml.

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:49