2. žhavá výhoda: Oba se můžete dívat

Muži prostě zbožňují erotickou podívanou. Proto drahého nejvíc potěšíte, když si ho na střídačku osedláte čelem a pak zády k němu, aby se pokochal pohledem na vaše rozhoupaná ňadra i na nadzvedávající se zadek. Užívejte si, jak hltá očima každý váš pohyb. Prohněte se v zádech, vypněte hruď, a pokud máte dlouhé vlasy, smyslně jimi pohazujte. Až budete otočená zády k němu, předkloňte se, chyťte ho za palce u nohou a vyšpulte zadek.


Užijte si ještě víc vzrušení: Rajcovní podívanou si vychutnejte i vy. Místo abyste klečela, podřepněte si nad ním, rukama se mu opírejte o hruď a co nejvíc roztáhněte stehna. Když v téhle poloze sklopíte hlavu, můžete se dívat, jak do vás jeho penis zajíždí. Oba vás vzruší, když milému předvedete svůdné představení. Nechte si na sobě podprsenku se zapínáním vpředu a uprostřed milování ji rozepněte. Pak si smyslně olízněte prst a začněte si jím přejíždět po bradavkách nebo vezměte ňadra do dlaní a přitiskněte je k sobě, aby mezi nimi vznikl těsný žlábek. Muži zbožňují pohled na ženu, která se sama sebe dotýká. Zešílí ve vašem područí touhou!Zvrhlý bonus: Objevte v sobě exhibicionistku. Osedlejte si milého před velkým zrcadlem, ve kterém můžete vaše spojená těla pozorovat z nového úhlu. Bude to skoro stejně vzrušující, jako kdybyste se sledovala na kazetě s domácím pornem!


3. žhavá výhoda: Dosáhnete na citlivá místa

Když ležíte na zádech nebo klečíte, partner vám jen stěží pohodlně dosáhne na klitoris. Knoflík slasti jen zběžně polaská nebo ho úplně zanedbává. Jestliže milému vyskočíte na klín, oběma vám zůstanou volné ruce, takže o smyslné doteky nebude nouze. Vezměte ho za ruku a zaveďte si ji do klína nebo na ňadra. Na oplátku se ho také hodně dotýkejte, třeba se předkloňte a olizujte mu hruď, kousejte ho do krku nebo mu cumlejte ušní lalůčky. Můžete se také nad milým nadzvednout a stimulovat si poštěváček žaludem jeho ztopořeného penisu. „Experimentujte s technikou ,tam a zpátky’, při které jde o to, že se chvíli milujete, pak soulož přerušíte a necháte si dráždit poštěváček jeho žaludem nebo rukou. Pak se zase chvíli milujte a potom se ještě trochu nechte laskat,“ radí spisovatelka Kateřina Janouchová ve své Knize o orgasmu (vydal Ikar). Nebo nasedněte na penis a místo abyste pohybovala pánví, jenom rytmicky zatínejte poševní svaly. Budete překvapená, jak prudké vzrušení vás zaplaví. „Tyto stisky můžou vést k orgasmu samy o sobě a při souloži se šance ještě zvýší,“ ubezpečuje spisovatelka, která ve Švédsku působí jako sexuální koučka.Užijte si ještě víc vzrušení: V téhle poloze mu můžete snadno ukázat, jak chcete, aby se vás dotýkal. Třeba si chvíli pohrávejte se svými ňadry a pak partnera vezměte za ruce a naznačte mu, že teď je na řadě on. Nebo si položte jeho prsty do klína, přikryjte je svými a ukažte mu, jaké pohyby vás přivedou na vrchol blaha.Zvrhlý bonus: Nasedněte na něj čelem k němu a při pronikání sáhněte za sebe a polaskejte ho na varlatech a na hrázi mezi nimi a konečníkem. Partner by vám měl ve stejné chvíli hníst poštěváček. Jste na nejlepší cestě ke společnému orgasmu!


  8:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:32