Sociální sítě jsou běžnou součástí našeho života, ale některé skutečnosti raději nevykřikujte do světa.

Facebook a sociální sítě o nás prozrazují více než chceme a není žádnou novinkou, když si váš nový objev či budoucí šéf váš profil proklepne. Určitě chcete, aby o vás hned věděli všechno? Zkuste si nastavit také trochu soukromí!!!


Stav

Když si vyplňujete profil na Facebooku, tak můžete zaškrtnout, jestli jste single nebo zadaná. Je tak důležité, aby to všichni věděli? Pro váš nový objev by stav zadaná mohl být šok a vašemu potencionálnímu šéfovi do toho nic není.


Koníčky

Všímáte si, že podle vašich aktivit vám vyskakují reklamy? Vaše hobby o vás hodně prozradí i ostatním uživatelům. Že cvičíte jógu je super, ale musí všichni vědět, že milujete Justina Biebra?


Sebevědomí

Pravidelné uživatelky Facebooku zveřejňují své statusy a my ostatní víme, jak jsou na tom se sebevědomím. Jestli jsou to věčné stěžovatelky, nebo puťky, nebo hrdé a sebevědomé ženy.


Přístup k životu

Když se muž nebo potencionální zaměstnavatel podívá na váš profil, velmi snadno odhadne váš pohled na svět. Jestli jste pozitivní, jestli věříte v Boha nebo ezoteriku a mnoho dalších informací


Postoj

Psaní na Facebooku není vždy jen o milých slovech a lajkování fotek. Často zde může dojít k výměně názorů. Určitě chcete, aby si vaše hádky všichni četli?


Společenský život

Facebook je hodně o fotkách, a ty jsou mnohdy víc než tisíc slov. Ukáží, kde jste, s kým jste, jak se vám tam líbí, co tam děláte… Váš život mají ostatní jako na dlani.

TIP: Dejte velký pozor na fotky z alkoholových večírků. V noci nahrajete pár super fotek z party a ráno s kocovinou nechcete do práce. Zavoláte nadřízenému, že máte chřipku a on si pak na vašem Facebooku prohlédne fotky z drinkem, jak to asi dopadne?


  11:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:43