Doufáme, že máte štěstí na nejlepší milence ;-)

Egoista


Většina mužů není sobecká a v posteli nemyslí jen na sebe. Samozřejmě myslí na vás! Ale je skupina chlápků, kterým jsou vaše nálady a chutě ukradené. Jsou to sobci, kteří si uleví, otočí se k vám zády a je jim jedno, jak se cítíte vy! Předehra, mazlení před a po sexu je pro ně tabu!

Režisér a dirigent


Jedním z typů je milenec, který se snaží diktovat a určovat celý průběh milování. Organizuje, jak si máte lehnout, kterou nohu zvednout, kdy máte sténat… Potřebuje vše řídit a mít pod kontrolou. Na vaše pocity nedbá. Od vás chce jen, abyste sehrála správně svou roli ve scénáři.

Nezkušený


Jasně, můžete namítat, že pro mnohé ženy je nezkušený partner výzvou, a rády ho zaučí do tajů erotiky. Ostatní ženy ale nemají rády nejistotu, nešikovnost, zmatenost… Muž musí budovat své sebevědomí i v sexuální oblasti. Co si budeme povídat, když vás sebejistý muž popadne a dá vám najevo svůj chtíč, podlamují se vám kolena. Ale začátečníky nezatracujte. Na jeho prvních zážitcích hodně záleží. Oceňte ho, chvalte ho a dodejte mu potřebnou důvěru.