Na světě nejspíš není člověk, který by se kvůli něčemu netrápil. I ten největší „borec“ má v koutku duše nějaký ten mindrák.

Mezi oblasti, ve kterých to komplexy jen kvete, patří sex!Velikost a tvar


Asi největší mindrák velkého procenta mužů. Údajně jen 10% mužů je spokojeno se svým penisem. Chlapi si téměř vždy myslí, že právě jejich tvar, velikost, zakřivení… není to pravé ořechové. Každý chybějící centimetr nesou vážně těžce. Je to jen na vás, dejte mu najevo, že jejich penis je pro vás TOP.Předčasná ejakulace


Strach z toho, že vyvrcholí příliš brzy, prožívá hodně mužů. Tento strach je tak připravuje o uvolnění a způsobuje napětí. Sex si neužívají, tak jak by chtěli či mohli. Je to trochu začarovaný kruh, právě jejich sebekontrola a strach přispívají k tomu, že to „pustí“ předčasně.  Existuje řada cvičení, jak vyvrcholení oddálit. Buďte trpělivá!Dokáže vás uspokojit?


Filmy nás přesvědčují o tom, že ženy jsou v posteli velmi dobré herečky. A máme tu rázem mužský komplex jako hrom. Je opravdu dobrý, nebo to na něj jen hrajete? Tyto pochybnosti jsou opět jen ve vašich rukách. Přesvědčte ho, že je opravdu dobrý (ale pouze v případě, že tomu vážně tak je!)


  15:31,  aktualizováno  25. března 2019 19:30