Trik č. 3: Popište, kde ho chcete mít

?Sténání a vzdychání není žádná věda, to zvládne každá žena. Pravou šťávu dodá sexu spíš pořádně chlípný rozhovor. „Dřív pro mě milování bylo něco, co se dělá, ale moc se o tom nemluví,“ přiznává pětadvacetiletá kosmetička Dáša. „Když jsem byla s Patrikem poprvé v posteli, zeptal se, jak mi to má udělat. Nejdřív jsem koktala a styděla se, ale pak mi došlo, že mě debata o sexu šíleně vzrušuje. Teď už v posteli nezavřu pusu.“ Žhavá slova fungují jako podpalovač touhy na obou stranách a dávají chlapovi jistotu, že jste duchem přítomná (muž věří, že když s ním mluvíte, nezvládáte současně myslet třeba na bývalého). Navíc na každou ženu zabírají trochu jiné triky, takže i ten nejzkušenější milenec při sexu zažívá dilema. Kde a jak se vás má dotýkat, abyste se cítila spokojená? Když detailně popíšete, co byste si přála, ušetříte mu spoustu starostí. Jestli nevíte, čím začít, pochvalte jeho kamaráda ve zbrani („To je macek!“). Pak povězte, co vám dělá dobře: „Líbí se mi, když mi olizuješ bradavky. A co se líbí tobě?“ Nestyďte se zabrousit do podrobností. Uvidíte, že chlípným rozhovorům přijdete na chuť.


??Trik č. 4: Natočte vlastní porno?

Sexy bohyně miluje své tělo a ráda experimentuje. Obojí se vám bude hodit při natáčení erotického filmu. „Když jsem poprvé sama sebe viděla při sexu, strašně mě to vzrušilo,“ svěřuje se dvacetiletá studentka práv Eliška. „Nejvíc mě rozpálilo, když jsem se sledovala při orgasmu. A líbil se mi třeba i pohled na to, jak můj přítel vypadá, když do mě proniká zezadu.“ Jestli se bojíte, aby se v budoucnu vaše nahrávka neobjevila na internetu, nic nenatáčejte, jen pusťte kameru a napojte ji na televizi. Na obrazovce se můžete sledovat rovnou při akci. Tip: Obyčejné milování tváří v tvář nevypadá na filmu dostatečně rajcovně, takže zkuste rafinovanější polohy. Při sexu zezadu se můžete oba dívat do kamery (nebo na televizní obrazovku). Anebo se na střídačku laskejte jazykem.??Trik č. 5: Nechte ho divočit?

Správná dračice umí chlapa svůdně spoutat a zneužít, a stejně bezostyšně realizuje i své erotické fantazie. A většinu žen šíleně rozpaluje představa, že si s nimi milenec dělá, co se mu zamane. Takže pokud vás při představě sexu v chlupatých růžových nebo chladivě hedvábných poutech slastně brní konečky prstů, při první příležitosti to drahému prozraďte. Spousta žen by si také dala líbit drsný sex se samcem, který si vás prostě vezme a nečeká na svolení. „Chci, aby se na mě vrhl a šel rovnou na věc. Může na mně klidně i roztrhat blůzu nebo sukni, těch pár stovek mi za to vzrušení stojí,“ tvrdí devětadvacetiletá zahradnice Věra. „Bývalý se zpočátku bál, že když bude moc divočit, tak mě pohorší. Hrozně ho potěšilo, že nejsem stydlivka.” Když muž vezme režii chlípné akce do vlastních rukou, můžete se soustředit na své pocity. Úplně nejvíc vás rozpálí vědomí, že po vás tak strašně touží, že už nevydrží čekat ani vteřinu.??


Trik č. 6: Dejte mu na zadek?

Dokud ho jen hladíte a olizujete, vlastně neděláte nic moc nového. Nečekané kousnutí do ušního lalůčku sice je příjemná změna, ale nejspíš milence ke slastnému řevu nevybičuje. Chcete-li, aby drahý z vašich triků šílel, vytáhněte těžší kalibr: pěkně zostra ho plácněte přes zadek, jako byste pobízela koně ke cvalu. Dáte najevo, že v jeho náručí divočíte touhou, že chcete víc, víc, víc! Drsné překvapení v chlapíkovi probudí zvíře a on se opře do sexu ještě víc.

Tip: Začněte pomalu. Až bude milý nahoře, silou ho popadněte za zadek a sevřete. Když na něm rajtujete, zatínejte mu nehty do hrudi a ramen. Jestli se mu hrubější zacházení líbí, kousněte ho do ramene. Takhle božsky ďábelský sex ještě určitě nezažil.