Rozpumpujte mu hormony odvážnými kousky! Ať to přizná, nebo ne, každý chlap chce mít v posteli šelmu, která se nebojí experimentovat.

Když se muž ocitne v posteli s ďáblicí, omdlívá z toho blahem ještě za pět let. Se zasněným výrazem líčí kamarádům, jak si ho dotyčná podávala, jak řvala, kousala a jaké šílené nápady měla. Dobrá zpráva zní, že milenka-čertice dřímá v úplně každé ženě. Nezáleží na tom, jestli byste o svých sexuálních zkušenostech mohla napsat encyklopedii anebo jestli jste už nekonečně dlouho věrná jednomu chlápkovi. Počítá se hlavně sebevědomí. Muži prostě zbožňují ženy, které se v posteli nestydí a užívají si na plné pecky. Z následujících tipů a triků umíchejte erotický koktejl, který vám i vašemu milovanému pořádně zvedne tělesnou teplotu.Trik č.1: Vezměte si ho do parády?

Správná divoška si uvědomuje, že má nad svým milencem obrovskou moc, a dokáže ji uplatnit, aniž chlapíka vyděsí. Požádejte ho, aby si lehl na postel, a pak mu spoutejte ruce, aby se vás nemohl dotýkat. Můžete použít svůj šátek, jeho kravatu, pouta ze sexshopu, podprsenku – cokoli. Pak ho rafinovaně mučte. Líbejte ho na krk, na hruď, na břicho... Těsně nad penisem se ale zarazte a vraťte se ke rtům a ušním lalůčkům. Pokud začne žadonit, abyste ho pustila, zeptejte se, proč chce mít volné ruce. Co udělá, až ho rozvážete? Vysvětlete mu, že ho nezbavíte pout, dokud vás nepřesvědčí, že se vám to vyplatí. Až bude celý bezmocný vzrušením bez sebe, dejte mu svobodu, převalte se na záda a pobídněte ho, aby sliby splnil. Bude rozechvělý jako zapnutý vibrátor a určitě si dá záležet, abyste žhnula stejně jako on.


Trik č. 2: Vklouzněte do převleku?

Jestli se chcete položit do sexu s pořádnou vervou, pomůže vám, když pojmete milování jako divadelní představení. Jednou si natáhněte síťované punčochy a botky na zabijáckém podpatku, přidejte rudý lak na nehty a představte si, že hrajete roli osudové ženy, v posteli výbušnější než dynamit. Příště si vyrobte na hlavě roztomilé culíky, oblečte si holčičí sukýnku a podkolenky a zahrajte milému zlobivou školačku. Díky kostýmu se do role víc vcítíte a budete uvolněnější. Muži navíc prožívají sex hlavně vizuálně, takže vašeho drahouška převleky neuvěřitelně rozparádí. Možná váš milovaný prokáže dramatický talent a s chutí se chopí také nějaké sexy role. Pamatujte ale na to, že kostým sám o sobě erotické napětí nevyrobí, ale pár škádlivých vět udělá divy. Pokud hrajete neviňátko, předstírejte, že jste se ještě nikdy nemilovala a chcete, aby to poprvé bylo hezké. Drahý se bude moct přetrhnout, aby vám přání splnil. V roli svůdkyně mu pošeptejte, jaké zvrhlosti s ním uděláte a kde se ho budete dotýkat.??


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:32