Váháte, zda žijete s tím pravým? Existují jasná znamení, že je to skutečně ON – a také pár varovných signálů, které svědčí o opaku…Vyplatí se je nastudovat všechny, protože jen tak je šance, že se nezmýlíte!

Není snadné poznat, zda žijete s mužem, který je pro vás jako stvořený a lepšího už asi nenajdete. Mnohé z nás si myslely, že ano, a pak jen trpce litovaly, což nabourává důvěru ve vlastní úsudek. Na druhou stranu známe řadu partnerství, která začala jako pouhé přátelství a vykvetla do milostného vztahu po měsících či dokonce letech. Když ale víte, na co se zaměřit, snadno zjistíte, zda jste s tím pravým, anebo naopak. Takže jestli si chcete udělat jasno, nabízíme vám několik vodítek, která vám napoví, zda vedle sebe máte spřízněnou duši, nebo jste šlápla vedle a je třeba hledat dál.

1. Umíte se hádat a později také usmířit


Možná to zní podivně – hádka jako důkaz o spřízněnosti duší. Jenže jestli se dokážete pořádně pohádat, je pravděpodobné, že jste stvořeni jeden pro druhého. „Nejde ani tak o hádku jako takovou, ale o fakt, že oba chcete konflikt vyřešit,“ říká terapeutka Teresa McGannová, „nebojíte se vyjádřit nesouhlas, snadno si odpouštíte a cítíte, že k sobě můžete být upřímní i tehdy, když nemáte na věc stejný názor.“ Jestliže dokážete otevřeně vyjádřit své pocity a konstruktivně problém řešit, je to dobrá zpráva pro vaši ­společnou budoucnost.

2. Táhne vás to stále k sobě


Vzájemná přitažlivost do vztahu rozhodně patří, i když jí sami dobře nerozumíte. Je důkazem, že vám na tom druhém záleží a život bez něho by pro vás byl smutnější a nenaplněný. „Jste-li si souzeni, nemůžete se toho druhého nabažit, a to neplatí jen o sexu. Jste parťáci, a to jak v posteli, tak mimo ni,“ říká psycholožka a spisovatelka Sofia Cereza. Po jeho boku můžete být svá, nemusíte si na nic hrát a on vás takovou miluje. „Cítíte-li, že je mezi vámi nevysvětlitelně hluboké porozumění, můžete na všechny pochybnosti zapomenout,“ říká Sofia Cereza.

http://gty.im/680786187

3. Nemusíte před ním skrývat svou slabost


Nezdráháte se před svým partnerem projevit své slabší stránky? Pak jste pravděpodobně na správné cestě. A to platí pro vás, stejně jako pro něj. „Čekají vás i horší časy, a když zvládnete projevit svou zranitelnost, snáze tyto obtíže překonáte,“ říká ­T­eresa McGannová a pokračuje: „Musíte si vzájemně věřit a být k sobě upřímní, a to i tehdy, když se tím nepředvedete v tom nejlepším světle.“

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:11