Ať už jste ta podváděná, nebo vy podvádíte, obě situace rozhodně nejsou žádnou výhrou!

Většinou trpí obě strany. Ať už jste vy ta oběť, nebo jste oběť udělala ze svého podváděného partnera. Nevěry nejsou ničím, co by jak vztahu, tak vám osobně, dalo něco dobrého... úroveň stresu je maximální na „obou stranách barikády“. Ano, barikáda mezi vámi a partnerem často v těchto situacích vzniká. A někdy už nejde odstranit! Poznat nevěru není zas tak moc složité.

1) Hlídá si telefon jako veverka oříšek!

Ano, v dnešní době sociálních sítí a smartphonů je tohle asi Bod s velkým B, znak číslo jedna. Nevěrníci velmi často vyloženě schovávají svůj telefon před zraky partnera. Často datlují na toaletě, nebo ve sprše. Mnohdy jim telefon bliká a pípá i v nezvyklých časech - třeba pozdě v noci nebo brzy ráno. Ve snaze „neprozradit se“ často dotyčný zapomene, že se vlastně takhle napráská nejlépe, když doteď neřešil to, kde je jeho smartphone, a nyní ho musí mít pečlivě u sebe!

Čtěte také: Nevěra a znamení zvěrokruhu!

2) Nežárli, to byl/a kamarád/ka

Jak typické. Jednou za čas je samozřejmě věta „to byl/a jen kamarádk/a“ i v pevném vztahu zaznít může. Spíše se tomu ale obě strany zasmějí. Když však „jen kamarád“ přibývá a slýchává to druhá strana až moc často, většinou si uvědomí, že se děje něco divného, když má tak často potřebu žárlit...

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:27