Milování samo o sobě je intimní zážitek, ale jsou pozice, které mohou intenzitu a intimitu ještě prohloubit. 


Vylepšení klasika


Klasický misionář je jedna z nejoblíbenějších pozic, těla se dotýkají, hledíte si do očí a na polibky je dostatek prostoru. Pokud chcete vzájemnou intimitu ještě zvýšit, může váš partner ovinout své nohy kolem vás. Pohodlnější bude, když se trochu podložíte. Pro páry, které si užívají anální sex je nadzvednutý misionář skvělá poloha.V rovině


Lehněte si na záda a zvedněte jednu nohu, váš partner si lehne na vás s nataženýma nohama. Leží tak skoro celým tělem na vás a vy máte dostatek možností doteků. Pro partnera může být tato poloha velmi intenzivní, protože vaše vagina bude užší než v klasické poloze misionáře.


Tuto polohu můžete aplikovat také vestoje, kdy se opřete o zeď a zvednete jednu nohu.Jezdkyně


Poloha, kdy muž leží na zádech a vy na něm sedíte, většinou vyhovuje oběma. Vy tuto polohu můžete vylepšit tím, že partnera podložíte pod zadkem polštářem.Lžičky


Pozice, kdy jste k milenci zády je velmi emocionální. Muž může ženě poskytovat rozkoš nejen svým penisem ale také rukama.


Ženy potřebují k intimnímu zážitku cítit partnerovu kůži a mít možnost se dotýkat. Proto jsou polohy, kdy se dotýkáte celými těly pro ženy intenzivnější. 


  15:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:24