Když dojde na téma, co se mužům v sexu líbí, mnozí si začnou před očima promítat nejdivočejší sexuální polohy a praktiky. Ovšem chlapům jde v posteli o něco jiného!

Nemusí to být vždycky perfektně provedený orální sex ani divoké dobrodružství na neobvyklém místě. Ostatně i mužská záliba v análních praktikách je trochu mýtus. Mužům jde v sexu o úplně jiné věci. Co je pro ně důležité? Jaká má být žena v posteli?


1. Má se ráda taková, jaká je

Sebevědomí je neuvěřitelně sexy. Když se žena cítí dobře ve své kůži, má úplně jiné vyzařování a působí mnohem atraktivněji, než když se stydí za své tělo, ať už kvůli několika (pro muže neviditelným) vráskám, pár dekům navíc, nebo třeba kvůli křivému nosu.


2. Nikam nespěchá

Jako by život nebyl už sám o sobě dost stresující. Ale když žena i při sexu kouká (ať už doopravdy, nebo obrazně) na hodinky a dělá očividně všechno pro to, aby už byla celá tahle věc vyřízená, muže to rozhodně nevzruší. Když ale dá najevo, že je pro ni v tuhle chvíli sex mnohem důležitější než vlak, na který musí brzy ráno vstávat, rozhodně sklidí mužův obdiv.


  19:51,  aktualizováno  25. března 2019 19:33