Chtěli byste se stát rodiči a pečovat o roztomilé miminko? Tak hurá do toho! Co je pro to třeba udělat jistě víte. Ne vždy je ale správná „konstelace hvězd“ a ne vše jde podle plánu. Při intimních chvilkách, které jsou pro vás při vznikání nového života zásadní, se totiž může ledasco pokazit.

Rušivý element


Tak. Vše jste si pečlivě naplánovali, aby se rozhodně nemohlo stát nic neočekávaného, když spolu jdete zalehnout do manželské postele. Jedno dítě po jídle uspané a to druhé díky tomu možná vznikne. Jak už to tak ale bývá, když se něco sáhodlouze plánuje, nakonec to nevyjde. Za kňourání potomka, který se probudil, protože jste „moc nahlas“ položili sklenici s vodou k posteli na noční stolek, intimní atmoška asi jen tak nevznikne. Tak možná příště…

Proklatá nemoc


Bacily si nevybírají. A rozhodně je nezajímá to, že jste zrovna v módu plození potomků. A navíc u pánů tvorstva dokáže vše zkomplikovat pouhá rýmička! Co na tom, že je žena připravená s ovulačním kalendářem v ruce, s dokonalou bazální teplotou a nadopovaná kyselinou listovou s aktivními foláty od společnosti Generica pro ten nejlepší účinek? V tomto případě má prostě přednost čaj s citrónem a klid na lůžku.

Nečekaný host


Nemáte rádi nezvané hosty? Není se čemu divit. Takové návštěvy toho totiž dokážou velmi mnoho přerušit. Není nic horšího než slyšet drnčící a neutišitelný zvonek u dveří. V tu ránu je veškerá intimita v tahu a potenciální mimčo si zkrátka bude muset počkat, až nečekaná návštěva odejde a nechá budoucí rodiče chvíli v klidu.

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:40