Randit s mladším mužem už je v 21. století naprosto přirozené. Případů, kdy je ve vztahu muž ten mladší, třeba i výrazně, rok od roku přibývá. Na co se připravit, když randíte s mladším mužem?

Specifik má randění s osobou o dost mladší velké množství. My jsme pro vás vybrali 5, u kterých je možné, že se budou projevovat dost výrazně. Některé jsou pozitivní, jiné negativní. Takže vlastně normálka, jako u každého jiného vztahu!

1. Stereotyp? Co to je?!


Pokud máte dost sil a jste otrávená stereotypy, pak pro vás vztah s mladším bude doslova živou vodou. Jestli nejste přehnaně konzervativní, jste u mladíků na správné adrese. Pohltí vás kolotoč zábavy, kreativního využití času a otevřené mysli! Čím mladší muž, tím větší touha partnerku překvapovat a šokovat (samozřejmě to neplatí vždy). Pokud se bojíte stereotypu, s mladíčkem se mu vyhnete obloukem, to vám potvrdí většina žen, která takovýto vztah zažila.

2. Syndrom Maminka


Tohle může být dost zásadní problém. Jistě jste už slyšela o tom, že muži často hledají v partnerce svojí matku. Mnohdy se i partnerka, ať už vzhledovými či povahovými rysy, matce dotyčného docela dost podobá. Pokud jste tedy o deset a více let starší, dejte si pozor na to, aby vás mladíček nebral jako milenku, nýbrž jako náhradní matku. Může to mít totiž jen samé nevýhody. Muž to třeba nedělá schválně a ani si to neuvědomuje, ale může začít vyžadovat vaši přehnanou, až maminkovskou péči. Pokud si myslíte, že je tento stav vztahu pro všechny ženy dostatečným signálem pro ukončení vztahu, pak jste úplně vedle. Mnoha starším ženám totiž dělá dobře doslova sloužit svému mladšímu miláčkovi a nahrazovat mu maminku. Nemusíme se však asi moc rozepisovat o tom, že to rozhodně není správné.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:24