Už jste v životě pár polibků zažila, takže víte, že ne každý je dobrý. Máme pro vás finty, jak zdokonalit ten váš ;-)

Ochutnávejte

Zde platí pravidlo, že čím víc toho „vybalíte“ na začátku, tím méně vzrušení zažijete. Proto si polibky vychutnávejte pomalu a opatrně. Představte si tu nejsladší zmrzlinu a s citem si ji ochutnávejte. Postupná intenzita bude přidávat na vášni a chuti. Krátké odtažení a opětovné přiblížení ke rtům vašeho partnera bude působit jako magnet.


Jazyk a zuby

Nepleťte si líbání s jazykovým maratonem. Francouzský polibek s tanecem jazyků je vzrušující, ale není nutný za každou cenu. Neustálé kroužení unaví vás i vašeho partnera. Samozřejmě se nebojte jazyk použít, ale chce to trochu cit. Podobně je to se zuby, které dokážou rozpálit, ale bohužel mohou také ublížit. Jemnému zatahání za spodní ret se muž bránit rozhodně nebude.


Vášeň

Popusťte uzdu fantazii a nesoustřeďte se pouze na rty. Líbání je velmi vzrušující i na jiných místech - krk, uši, ruce… Díky těmto erotogenním zónám vyburcujete partnera k vášni, a věřte, bude se to líbit i vám.


Oči

Mějte je zavřené. Utlumíte tak jeden z nejdůležitějších smyslů - zrak, a posílíte tak ostatní smysly.


Stres

Snažte se nesoustředit, jestli vám líbání jde nebo ne. Jednoduše nechte situaci volný průběh. Když se budete zaměřovat pouze na to, jestli jste v líbání dobrá, může to u vás vyvolat stres a tím se vaše technika rozhodně nezlepší.


  9:32,  aktualizováno  25. března 2019 20:49