Biologické hodiny vám už tikají. Je ale váš partner správný adept na zakládání rodiny? Pokud ho poznáte v následujících bodech, máte vyhráno.


1 Dělí se s vámi o domácí práce.


Jestli váš drahý po večeři myje nádobí a stírá prach, pravděpodobně nebude mít problém vyměnit miminku pleny.2 Zasmějete se s ním a je na něj spoleh.


Umí si ze sebe udělat legraci, ale zároveň se chová zodpovědně? Pak je pravděpodobné, že se o dítě postará po všech stránkách.3 Dokáže jednat pod tlakem.


Představte si, že jste se spolu ztratili na neznámém ostrově a máte vybitý telefon. Pokud bleskově vymyslí, jak vás odsud dostane, nejspíš si poradí i s křičícím potomkem.4 ví si rady.


Zítra ho čeká důležitá schůzka, na kterou nutně potřebuje vyžehlenou košili. A vy nejste ještě doma. Co udělá? Pokud bude neúnavně čekat, než se vrátíte, abyste mu oděv připravila, těžko bude použitelný třeba v převlékání mimina.5 nemá problém se přizpůsobit.


Večer běží v televizi fotbal, ale vy jste od kolegyně z práce dostala dva lístky do divadla? Oželí-li kvůli vám sledování zápasu, je pravděpodobné, že se stane návštěvníkem školních besídek.


  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:25