Stává se to. Při setkání působí velmi sexy a přitažlivě, ale když spolu skončíte v posteli, je to jedno velké fiasko. A vy mu pak raději přestanete brát telefon... Zjišťovali jsme, jak spolehlivě poznáte, že vám muž jako milenec bude vyhovovat. Dřív než se za vámi zavřou dveře ložnice....

1. Nevychloubá se


Prezentuje sám sebe jako neodolatelného playboye? Vykládá vám o zástupech žen, které mu klečí u nohou a do detailů líčí svá postelová dobrodružství? I když možná sama sebe utěšujete, že to dělá jen z nervozity a je to vlastně docela roztomilé, ve skutečnosti je to celkem spolehlivý signál toho, že v posteli podá značně průměrný výkon.

Podle výzkumu provedeného na Lancaster University v roce 2014 se sedmdesát procent mužů snaží prostřednictvím vychloubání udělat dojem na ženy, ale až pětatřicet procent z nich si přisuzuje talent a schopnosti, které ani vzdáleně nemají.

Autoři výzkumu tvrdí, že to částečně vychází z mužské soutěživosti, ale především ze snahy zvednout si sebevědomí. To znamená, že si asi někde v koutku svého podvědomí uvědomuje, že zdaleka není takový sexuální šampion, a vychloubáním se snaží přesvědčit vás i sám sebe o opaku. Pokud tedy nemá potřebu „krmit“ vás na schůzce svými milostnými eskapádami, můžete mu připsat první bod.

2. Umí tančit


Pokud chcete mít skutečně kvalitní vodítko k jeho sexuální výkonnosti, vezměte ho tancovat. Muži, kteří umí tančit, totiž obvykle umí stejně dobře zacházet se svým tělem i v posteli: „S dobrými tanečníky mám jen ty nejlepší zkušenosti,“ říká šestatřicetiletá Michaela.

„Ještě nikdy se mi nestalo, že by sex s mužem, který umí dobře tancovat, byl špatný. Prostě se stejně dobře jako na parketu hýbou i v posteli.“

A odborníci dávají jejím zkušenostem za pravdu. Výzkum provedený na univerzitě v New Jersey, jehož závěry citoval magazín Nature, potvrdil, že muži, kteří umí skvěle tancovat, jsou vnímáni jako atraktivnější a coby milenci jsou lépe hodnoceni než ti, kteří při tanci neví, co se sebou. Britský průzkum, který zveřejnil Daily Mail, ukázal, že osmdesát procent žen považuje dobré tanečníky za velmi nadprůměrné milence. Takže vzhůru na parket!

Čtěte také: Láska a sex podle znamení zvěrokruhu

  19:00,  aktualizováno  31. března 16:46